1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Kyber Network KNC coin nedir?

Kyber Network KNC coin nedir?

Kyber Network KNC coin nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kyber Network dijital varlık ve kripto para birimlerinin takasını hızlı, basit ve etkili bir hale getirmeyi hedefleyen bir protokoldür.

Kyber Network KNC coin nedir

Kyber Network protokolü geniş bir rezerv yelpazesinde likidite kaynağını bir araya getirir. Herhangi bir merkezsiz borsada hızlı ve güvenli token değişimi sağlar.

Kyber Network üzerinde iki tip kullanıcı vardır; üreticiler ve alıcılar. Üreticiler, token tutarak networka likidite sağlar. Alıcılar ise token takasını talep eden son kullanıcılardır. DApps uygulamaları Kyber Network’a bağlanarak kullanıcılardan token kabul edebilirler. Ancak yalnız istedikleri tokeni alırlar. KNC coin bu tür işlemleri kolaylaştırmak ve ücretlerini ödemek için kullanılır.

Kyber network KNC coin nedir
Youtube aracılıyla

Kripto dünyasında pek çok grup ve projenin kendi tokenleri vardır. Bu proje ve gruplar kendi tokenlerini kullanmayı mecbur kılar. Dolayısıyla elinizde o projeye ait bir token yoksa bir borsaya giderek elinizdeki her hangi bir tokenle gerekli olan tokeni takas etmeniz gerekir. İşte bu noktada işe Kyber Network dâhil oluyor. Proje, kullanıcıların token takaslarını en hızlı ve güvenli şekilde yapmalarını sağlamak gayesiyle geliştirilmiştir. 

Bu şekliyle, Kyber Network ETH ya da herhangi bir ERC20 tokenin anında ve hiçbir kayıt gerekmeksizin takasını sağlamaya çalışan merkezsiz bir projedir. Bunu yapabilmek için Kyber “rezerve” denilen farklı kripto varlıklardan oluşan havuzlar ya da likidite havuzları kullanır.

Rakamlarla KNC coin

Fiyat2,27 USD
Market Cap464,1991345 USD
Son 24 saatlik hacim124,036,618 USD
Dolaşımdaki coin arzı205,048,087 KNC
Toplam arz210,255,936 KNC

Kyber Network KNC coin nedir? kısa bir video ile açıklayalım

Güncel KNC fiyatı için tıklayınız

KNC yorum için bakınız

Kaynak

KNC coin nedir?

KNC coin: KNC (Kyber Network Crystals), Kyber Network’un yönetim tokenidir.

Kyber Network’u kim geliştirdi?

Kyber Network’un kurucuları, Loi Luu, Victor Tran, Yaron Velner’dir.

DApp nedir?

Dapp (Decentralized application), merkezsiz uygulamalar. Ethereum blockchain üzerinde çalışan akıllı sözleşmelerdir.

KNC coin nasıl üretilir?

KNC coin Kyber Network yönetim tokenidir. Elinizde bulunan döviz ile Kyber Swap üzerinden ETH alabilir, bu ETH ile KNC coin takas edebilirsiniz. Ya da bir borsaya girerek elinizde bulunan herhangi bir coin ile KNC coin takas edebilirsiniz. Binance, Huobi ya da OKex gibi borsalar, bu konuda en popüler borsalardır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: