KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri

Kyber Network KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kyber Network Crystal (KNC) coin nedir? KNC coin yorumları nasıl? KNC coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? KNC coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda. 

                  Kyber Network Crystal (KNC) coin yorumları

 

KNC/USD – 1 KNC kaç dolar? Canlı KNC coin fiyatı

KNC coin yorumları ve geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce KNC coin nedir, inceleyelim.

Kyber Network Crystal (KNC) coin nedir?

Kyber Network Crystal dijital varlık ve kripto para birimlerinin takasını hızlı, basit ve etkili bir hale getirmeyi hedefleyen bir protokoldür.

Kyber Network protokolü geniş bir rezerv yelpazesinde likidite kaynağını bir araya getirir. Herhangi bir merkezsiz borsada hızlı ve güvenli token değişimi sağlar.

 

Kyber Network KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri


 

Kyber Network üzerinde iki tip kullanıcı vardır; üreticiler ve alıcılar. Üreticiler, token tutarak networka likidite sağlar. Alıcılar ise token takasını talep eden son kullanıcılardır. DApps uygulamaları Kyber Network’a bağlanarak kullanıcılardan token kabul edebilirler. Ancak yalnız istedikleri tokeni alırlar. KNC coin bu tür işlemleri kolaylaştırmak ve ücretlerini ödemek için kullanılır.

 

 

Kyber network KNC coin nedir

 

Kripto dünyasında pek çok grup ve projenin kendi tokenleri vardır. Bu proje ve gruplar kendi tokenlerini kullanmayı mecbur kılar. Dolayısıyla elinizde o projeye ait bir token yoksa bir borsaya giderek elinizdeki her hangi bir tokenle gerekli olan tokeni takas etmeniz gerekir. İşte bu noktada işe Kyber Network dâhil oluyor. Proje, kullanıcıların token takaslarını en hızlı ve güvenli şekilde yapmalarını sağlamak gayesiyle geliştirilmiştir. 

Bu şekliyle, Kyber Network ETH ya da herhangi bir ERC20 tokenin anında ve hiçbir kayıt gerekmeksizin takasını sağlamaya çalışan merkezsiz bir projedir. Bunu yapabilmek için Kyber “rezerve” denilen farklı kripto varlıklardan oluşan havuzlar ya da likidite havuzları kullanır.

İlgili – DXY ABD dolar endeksi yorum ve grafik: DXY nedir ve ne yapacak?

 

Kyber Network Crystal (KNC) coin fiyat grafiği yorumu

KNC coini daha iyi anlamak için bir de grafiği ve fiyat verilerine bakalım. KNC coin şimdiye kadarki en yüksek seviyesini 2022 yılında yaşanan ralli sırasında kaydetmişti. Ancak o tarihten bu yana, coinin değeri yüzde 88’in üzerinde değer kaybetti. Tüm zamanların en düşük seviyesini ise 2023 yılında gördü. İşte, KNC coinin zirve ve dip seviyeleri:

  • KNC coin fiyatı tüm zamanların zirvesi: 5.72 dolar (28 Nisan 2022)
  • KNC coin fiyatı tüm zamanların dip seviyesi: 0.4455 dolar (10 Haziran 2023)

knc coin KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri

KNC coin grafiğine baktığımızda, grafikte yükselen bir trend olduğunu görüyoruz. Ancak fiyat Dirgen analizinin gösterdiği trend çizgisine iki ralli yaptıktan sonra düzeltme geldi. Böylece 200 EMA çizgisinin altına kırılma yaptı. Yükselişin devam etmesi sağlam bir destek tabanı oluşturması ve 200 EMA’yı geri alması gerekiyor.

knc coin KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri

KNC coin önceki analizden bu yana daha fazla gerileyerek çizdiğimiz Dirgen’in alt sınırına geldi. Daha fazla düşme riski var.

knc coin KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri

KNC fiyat grafiğine bir de Elliot Dalga analizi ile bakalım. Buna göre şu an fiyat ABC düzeltmesi yapıyor. Daha fala düşme ihtimali var. 

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

 

Kyber Network Crystal (KNC) coin geleceği ve fiyat tahmini 

Kyber Network Crystal (KNC), kripto para dünyasında önemli bir rol oynayan ve benzersiz özelliklere sahip bir dijital varlık olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda, DeFi dünyasında benzersiz özellikleri ve sürekli olarak gelişen ekosistemi ile gelecekteki başarı potansiyelini korumaya devam ediyor.

KNC coin fiyat tahmini 2024, 2025 – 2033

Aşağıda, geçmiş fiyat hareketleri ve BTC yarılanma döngüleri temel alınarak elde ettiğimiz Kyber Network Crystal (KNC) fiyat tahminlerine yer verdik. 

2025 için Kyber Network Crystal fiyat tahmini ise en yüksek 1.56 dolardır. 2030 yılında ise 4 dolar bölgesine kadar ulaşması bekleniyor. 

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $0.53 $1.19 $1.32
2025 $1.29 $1.48 $1.56
2026 $1.77 $1.92 $2.16
2027 $2.31 $2.67 $2.76
2028 $2.31 $2.67 $2.76
2029 $2.85 $3.14 $3.27
2030 $4.05 $4.30 $4.48
2031 $5.86 $6.27 $6.29
2032 $8.26 $8.59 $8.63
2033 $11.27 $11.60 $11.69

Kyber Network Crystal coin geleceği ve fiyat tahmini 2024

Analizler, Kyber Network Crystal coinin fiyatının 2024 yılında 0.54 dolar ile 1.81 dolar arasında olabileceğini gösteriyor. Bu, fiyatta ortalama %128’lik bir artış anlamına geliyor.

Kyber Network Crystal coin geleceği ve fiyat tahmini 2025

2025 yılında, Kyber Network Crystal’in kripto para alanındaki büyümesinin devam etmesi bekleniyor. Böylece coinin fiyatı da artırabilir. Kyber Network Crystal coinin 2025 yılında 0.92 dolar ile 5.41 dolar arasında olması bekleniyor.

Kyber Network Crystal coin geleceği ve fiyat tahmini 2030

Kyber Network Crystal coinin 2030 yılında 0.38 dolar ile 13.96 dolar bölgesine ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu da önümüzdeki yıllarda fiyatın ortalama %1667’lik bir artış yapacağı anlamına geliyor.

Bu tahminler, Kyber Network Crystal’in kripto para alanındaki büyüme potansiyeline dayanıyor. Ancak, bu tahminlerin kesin olmadığını ve kripto para piyasasının volatilitesi nedeniyle değişebileceğini belirtmek önemlidir. Yatırım kararları vermeden önce kendi araştırmanızı yapmak ve farklı kaynaklardan bilgi almak önemlidir.”

KNC coin nedir?

KNC coin: KNC (Kyber Network Crystals), Kyber Network’un yönetim tokenidir.

Kyber Network’u kim geliştirdi?

Kyber Network’un kurucuları, Loi Luu, Victor Tran, Yaron Velner’dir.

DApp nedir?

Dapp (Decentralized application), merkezsiz uygulamalar. Ethereum blockchain üzerinde çalışan akıllı sözleşmelerdir.

KNC coin nasıl üretilir?

KNC coin Kyber Network yönetim tokenidir. Elinizde bulunan döviz ile Kyber Swap üzerinden ETH alabilir, bu ETH ile KNC coin takas edebilirsiniz. Ya da bir borsaya girerek elinizde bulunan herhangi bir coin ile KNC coin takas edebilirsiniz. Binance, Huobi ya da OKex gibi borsalar, bu konuda en popüler borsalardır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
KNC coin nedir? KNC/USD yorum, geleceği ve haberleri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.