1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriRipple Haberleri
  3. Ünlü analist, Ripple (XRP) fiyatı için “süper boğa” olayı açıkladı

Ünlü analist, Ripple (XRP) fiyatı için “süper boğa” olayı açıkladı

Ünlü analist, Ripple (XRP) fiyatı için “süper boğa” olayı açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İki milyondan fazla izleyicisi olan popüler bir analist, Ripple’ın XRP Ledger (XRPL) üzerinde geliştirdiği yeni side chainin (yan zincir) XRP fiyatı için “çok boğa” bir etki yapabileceğini belirtiyor. Ayrıntılara bakalım.


Ünlü analist, Ripple (XRP) fiyatı için “süper boğa” olayı açıkladı

San Francisco merkezli ödemeler şirketi Ripple, bu ayın başlarında yaptığı açıklamada, geliştirme şirketi Peersyst Technology’nin XRPL için yeni bir yan zinciri test ettiğini açıklamıştı. Bu yan zincirin en büyük özelliği Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumlu olması.

İlgili – Ripple da Ethereum’a özendi: XRP’ye ETH özellikleri geliyor

Youtube üzerinde 2.16 milyon abonesi olan “Guy” takma adımı kullanan analist, bu gelişmenin XRP fiyatı için süper boğa bir etkisi olabileceğini belirtiyor. Şöyle diyor:

“Eğer şimdiye kadar fark etmediyseniz, EVM uyumu geçmişte birçok Ethereum rakibini yeni zirvelere taşımıştı. Bunlar arasında Harmony ve Fantom da var. XRP’nin EVM side chaine sahip olması da XRP fiyatı için süper bir boğa etki yapabilir. Nihayetinde bu EVM yan zincirin ne kadar hızlı olacağına bağlı.”

İlgili – Ripple (XRP) fiyatında aylar sonra ilk “golden cross”: İşte, fiyat hedefleri

Ripple

Guy, EVM uyumlu XRP yan zincirin saniyede birkaç yüz işlem yapma (TPS) kapasitesi ile sınırlı olacağını düşünüyor. Ripple’ın bu durumu düzeltmek için çalışma yapması gerektiğini belirtiyor. Şöyle devam ediyor:

“Bu da Ripple’ın TPS’yi geliştirmek için yapacak çok işi olacağı anlamına geliyor. Avalanche, Near Protocol’ün Aurora katmanı ve Solana’nın yakında çıkacak olan Neon katmanının hepsinin EVM’den yararlandığı ve saniyede binlerce işlemi işleyebildiği göz önüne alındığında, bunu yapmak çok zor olmamalı.”

XRP’nin en büyük avantajı

Ünlü analist EVM konusunda Ripple’ın bir avantajı olduğunu da düşünüyor. Çünkü XRP sahibi olan büyük bir topluluk var. Ancak Ripple’ın SEC ile başının dertte olması da bir dezavantaj sunabilir. Yine de bu davanın yakında çözüme kavuşma beklentileri yüksek.

Bakınız: Ripple’ın SEC karşısında zafer kutlaması yapacağı gün yaklaşıyor

Ripple şu an 0.46182 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 2 yükseldi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.