1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Chainlink Haberleri
  4. Ünlü analistin “hayatınızın fırsatı olacak” dediği kripto para!

Ünlü analistin “hayatınızın fırsatı olacak” dediği kripto para!

Ünlü analistin “hayatınızın fırsatı olacak” dediği kripto para!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, yatırımcıların gözünden kaçan bir dijital varlığa işaret ederek, “bu kriptoya yatırım yapmak hayatınızın fırsatı olacak” diyor.

Büyük bir yatırım fırsatı olacak kripto para!

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, yatırımcıların gözünden kaçan Ethereum tabanlı bir dijital varlığın büyük bir yatırım fırsatı olduğunu düşünüyor.

 

 İlginizi çekebilir:

Rusya’dan kripto para kullanımında çok önemli adım!

Poppe, yatırımcıların dikkatini “hayatının fırsatı olacak” dediği LINK’e çekti.

Van de Poppe, Twitter’da takipçilerine, merkezsiz oracle ağı Chainlink (LINK)‘in 6-8 dolar arasında değişen mevcut fiyatlarından büyük bir alım fırsatı sunduğunu söylüyor.

 

 

(Chainlink’in yerel tokeni LINK, CoinMarketCap verilerine göre yazımızı yayına hazırladığımız sırada 7.26 dolardan işlem görüyor.) 

İşte ünlü analistin “hayatınızın fırsatı olacak” dediği kripto para!

Piyasa değerine göre 25. sırada yer alan kripto varlık, son 24 saatte %1,66 artarken; geçen haftadan bu yana yaklaşık %5 oranında düştü. LINK ayrıca, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52,70$’dan toplamda %86’dan fazla değer kaybetti.

Van de Poppe ayrıca Bitcoin (BTC) fiyat hareketine bağlı olarak, çok sayıda altcoinin yakında patlama yapabileceğini tahmin ediyor.

“XRP ağır bir şekilde patlıyor. Mesele şu ki, Bitcoin konsolide olur ve 20.000$’ın üzerine geri dönerse, muhtemelen bu altcoinlerin çoğunun büyük çıkışlar yapmasının zamanı gelmiş demektir. Kendinizi iyi ayarlayın ve 12.000 – 14.000 dolarlık teze tamamen güvenmeyin.”

İlginizi çekebilir:

İşte Ripple yükselişinin arkasındaki nedenler!

Piyasalar düşerken, bu hafta en çok satın alınan kripto paralar!

(Bitcoin, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 19.120 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından en büyük kripto para, son 24 saat içinde yaklaşık %2 düştü.)

Ancak Van de Poppe ile aynı fikirde olmayan analistler de var. Örneğin; sosyal medyada Capo olarak bilinen kripto para analisti, Twitter’da takipçilerine BTC’nin 20.300-20.600$ aralığına doğru pump yapacağını ve ardından 14.000 ile 16.000$ arasında yeni dip seviyelere ineceğini düşündüğünü söyledi.