Loading...
btc
BTC
-0.41%
Bitcoin
63.167,54 USDT
eth
ETH
-0.63%
Ethereum
3.082,42 USDT
bch
BCH
-3.72%
Bitcoin Cash
489,36 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
78,26 USDT
bnb
BNB
-0.55%
Binance Coin
549,68 USDT
sol
SOL
-1.67%
Solana
136,21 USDT
avax
AVAX
-0.08%
Avalanche
35,13 USDT
ada
ADA
0.8%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
6,70 USDT
doge
DOGE
-2.85%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.88%
Shiba Inu
0,00 USDT

Shiba Inu önemli işlem aralığına dönüyor: SHIB için sırada ne var?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) fiyatı yeniden hareketlenmeye başladı. Öyle görünüyor ki kritik bir seviyenin kırılması ile önemli bir işlem aralığına dönmüş olacak. SHIB fiyatını ne beklediğine bakalım.


Shiba Inu önemli işlem aralığına dönüyor: SHIB için sırada ne var?

Shiba Inu (SHIB) fiyatının son aylardaki sorunlu fiyat performansına rağmen, ünlü meme coin şimdi yukarı yönlü hareket etmeye başladı. Hem de birçok analistin bu köpek temalı kripto parada böyle bir beklentisi olmamasına rağmen.

50 EMA’ya çok yakın

Üstel 50 günlük hareketli ortalama (EMA) kırılması gereken önemli bir seviye. Bu seviye kırılırsa kripto paranın fiyatı önemli seviyelere ulaşacak. Bu kırılmadan sonra SHIB fiyatı resmen yükseliş trendine girmiş olacak. Böylece yatırımcılara da bir miktar kazanç vermiş olacak.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) kullanıcıları 100,000 arttı: İşte, önemli sebebi

Shiba Inu önemli işlem aralığına dönüyor: SHIB için sırada ne var?

Kaynak: TradingView

Bahsedilen kırılma yaşanırsa, Shiba Inu fiyatı %50 seviyesinin üzerine dönmüş olacak. Yeniden kazançlı olabilmesi için ise SHIB’in 0.00002 dolar seviyesinin üzerine sıçrama yapması gerekiyor.

Daha önce bireysel yatırımcıların çoğu pozisyonlarını bu seviye civarında tasfiye etmişti. Fiyat 0.00001 dolar seviyesine yakın olduğunda da yeniden piyasaya girmek için iyi bir seviye olarak görünmeye başladı. Bugün gördüklerimizden sonra Shiba Inu her sefer bu yerel zirveyi kırmaya çalıştığında satış baskısı görmeye başlıyor. Çünkü hem küçük yatırımcı hem de orta büyüklükteki balinaların elinde çok fazla token birikimi var.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni bir fırtına uyarısı!

Hacim hala düşüyor

Pozitif fiyat performansına rağmen, Shiba Inu işlem hacmi hala düşüş gösteriyor. Bundan dolayı da tokenin volatilitesi aşırı düşük seviyelerde kalmaya devam ediyor. Böyle bir gidişat token için negatif bir faktör. Çünkü bu tokenin cazibesi daha çok spekülatif yönünden geliyor.

Öte yandan Shiba Inu eko sisteminin temel büyümesi de yeterli düzeyde değil. Bu tokenin kullanım durumu daha çok Shibarium Metaverse’e bağlı ki bu proje de hala geliştirme aşamasında.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.