1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu (SHIB) kullanıcıları 100,000 arttı: İşte, önemli sebebi

Shiba Inu (SHIB) kullanıcıları 100,000 arttı: İşte, önemli sebebi

Shiba Inu (SHIB) kullanıcıları 100,000 arttı: İşte, önemli sebebi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu (SHIB) token sahipleri Eylül ayında ve özellikle de son iki haftada 100,000 artarak yeni bir rekor kırdı. İşte, bu tokene olan kullanıcı akınının arkasındaki önemli sebep.


Shiba Inu (SHIB) kullanıcıları 100,000 arttı: İşte, önemli sebebi

CryptEye portalının sağladığı verilere göre, Shiba Inu (SHIB) token sahiplerinin sayısı son bir ayda artış gösterdi. Ancak bu artış önceki aydaki artıştan çok farklı. Buna ek olarak bu alandaki en çok artış son iki haftada görüldü. 10 Eylül’den başlayarak SHIB token sahiplerinin sayısında dikkat çeken bir yükseliş var.

Burada yaşananları anlamak için birkaç aylık verilere bakalım. Şöyle ki SHIB tokene sahip olan adreslerin sayısı son 3 ayda 190,000 adres arttı. Ancak Eylül ayında geçtiğimiz son iki haftada 90,000 artış var. Yani buradaki SHIB bulunan adres sayısı özellikle son iki haftada yükseldi. Kaynağın sağladığı grafiklerde, SHIB adresleri büyümesinde yüzde 150’lik bir artış olduğu görülüyor. Söz konusu artışın Eylül ayının son iki haftasında olduğuna da dikkat çekelim.

İlgili – Bitcoin fiyatında toparlanmanın önündeki 2 kritik engel: Güncel BTC teknik analizi

SHIB adres sayısındaki artışın sebebi

SHIB token, piyasanın en dikkat çeken kripto paralarından biri. Zaman zaman yükseliş trendleri ve gündem olması ile de biliniyor. Bu sefer ise SHIB adreslerindeki artış Shiba Eternity oyunu ile ilgili haberle bağlantılı olabilir. Bu oyunun özellikle Asya’da çok popüler olmaya başladığı bildiriliyor.

Eylül ayında Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketleri

Shiba Inu (SHIB) kullanıcıları 100,000 arttı: İşte, önemli sebebi

Peki, SHIB fiyatında neler oldu? İşler burada o kadar de iyi değil. Eylül ayında kripto para yüzde 23 oranında değer kaybetti. 0,000014 dolar seviyesinden gerileyen kripto para, 0,00001 dolardan işlem görüyor. Ayrıca bir sıfır daha ekleme riski ile karşı karşıya.

Tabii burada önemli olan 0,0000095 dolar seviyesinin kırılmaması. Burası kırılmazsa SHIB fiyatı geri dönerek kayıplarının bir kısmını telafi edecek. Her şeye rağmen mevcut koşullarda SHIB satın almak tavsiye edilen bir şey değil.

İlgili – Ethereum fiyatında 1,400 dolara doğru yükseliş: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: