1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni bir fırtına uyarısı!

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni bir fırtına uyarısı!

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni bir fırtına uyarısı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu (SHIB) son hareketler ile düşüş trendini doğruladı. Her ne kadar bu kısa vadede ayı bir duruma işaret etse de uzun vadede boğalar için temel destek seviyesi oluşturmak için önemli bir gelişme. İşte, SHIB fiyat analizi ve son gelişmeler.


Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni bir fırtına ve yüzde 25 çöküş beklentisi

Shiba Inu fiyatı aylardır mükemmel destek seviyesini bulmak için çabalıyor. Özellikle de son yükseliş dalgasından sonra. Son ralliden sonra ise SHIB fiyatı stabil bir destek tabanına ulaştı. Ancak işler bu meme coin için değişmeye başlayabilir. Çünkü volatiliteli dönem yaklaşıyor.

Shiba Inu fiyatı bir aydan uzun bir süredir 0.0000118 dolar desteğinin üzerinde süzülüyor. Bu seviyeyi 5 Ağustos’ta desteğe çevirmişti. Tabii burada bir süre konsolide olduktan sonra bu önemli seviyeden yüzde 50 ralli yaptığı da dikkat çekiyor.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Ardından gelen birkaç günde Shiba Inu fiyatı söz konusu rallinin kazançlarını sıfırladı. Yine de yükselen bir trend çizgisi ile 0.0000118 dolar yatay destek seviyesinin üzerinde işlem görüyordu. Ancak 15 Eylül’de işler değişti. SHIB fiyatı bu çizgilerin kesişme noktasında bir kırılma yaptı ve düşüş trendini doğruladı.

Eğer bu trend devam ederse, Shiba Inu fiyatı muhtemelen yüzde 25 çöküş yaparak alttaki boşlukları dolduracak. Bu boşluklar 0.0000083 dolardan başlayarak 0.0000093 dolara kadar uzanıyor. Bu hareket, kısa vadeli perspektiften ayı bir durum olarak görülebilir. Ancak uzun vadeli yaklaşım için boğa bir senaryo için temel oluşturacak.

İlgili – Bitcoin fiyatında yeni kırılma ve tehlikeli gerileme: Güncel BTC teknik analizi

Bu temel destek ise Shiba Inu fiyatı için yüzde 120’lik bir toparlanma rallisi vaat ediyor.

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni bir fırtına ve yüzde 25 çöküş beklentisi

SHIB/USDT 4 saat grafiği

Ancak eğer Shiba Inu fiyatı bir U dönüşü yaparak 0.0000118 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı yaparsa, bu ayılarda zayıflığa işaret edecek. Eğer bu seviye desteğe dönüşürse, ayı görünümü geçersiz kılacak. Böyle bir durumda Shiba Inu fiyatı 0.0000179 dolar seviyesine koşu tetikleyebilir.

İlgili – Ethereum fiyatı 1,500 doları kırdı ve kritik desteğe yaklaştı: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: