fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Gnosis nedir ve geleceği nasıl? Güncel GNO coin haber ve gelişmeleri
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Gnosis nedir ve geleceği nasıl? Güncel GNO coin haber ve gelişmeleri

Gnosis nedir ve geleceği nasıl? Güncel GNO coin haber ve gelişmeleri
0

Gnosis (GNO), kripto para piyasasının da dışına taşan bir kullanım alanına sahip proje. Kullanıcılar bu protokol üzerinden istedikleri olay ya da keyfi bir şey konusunda tahmin ve spekülasyonların yapıldığı piyasalar kurabilir. GNO token ise bu süreçlerin işlemesini sağlayan kripto para. Gnosis ve GNO coin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Gnosis (GNO) nedir?

Gnosis, Ethereum blockchain üzerinde kurulmış açık kaynak bir merkezsiz tahmin piyasası olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar, herhangi bir olay veya keyfi sonuç hakkında spekülasyon yapabilecekleri pazarlar oluşturabilirler.

Gnosis, Ethereum protokolünü kullanarak güvenli ve şeffaf bir ekosistem garantisi verebiliyor. Gnosis protokolü, dünyanın en verimli tahmin aracını sağlayarak ve tahmin piyasaları için küresel bir standart belirleyerek, buradaki paradigmayı değiştirmeyi amaçlıyor.

İlgili – Loopring nedir ve geleceği nasıl? Güncel LRC coin haber ve gelişmeleri

Gnosis (GNO) nasıl çalışıyor?

Gnosis nedir ve geleceği nasıl? Güncel GNO coin haber ve gelişmeleri

Gnosis, GNO kullanıcıları için 3 farklı ürün öneriyor. Bu 3 ürün de 3 farklı kaman kullanarak kullanıcılara daha iyi bir deneyim sağlamaya çalışıyor.

  • Gnosis Çekirdek Katmanı
  • Gnosis Hizmet Katmanı
  • Gnosis Uygulama Katmanı

Gnosis Çekirdek Katmanı (Gnosis Core Layer), Gnosis platformu için temel akıllı sözleşmeler sağlıyor. Gnosis Hizmet Katmanı (Gnosis Service Layer) tüketici uygulamaları için kaynaklar sunuyor ve sohbet robotları ile stabil coinler gibi araçlar için kullanılıyor. Son olarak, Gnosis Uygulama Katmanı (Gnosis Applications Layer) öncelikle belirli tahmin pazarlarını veya belirli müşteri segmentlerini hedefleyen son kullanıcı araçlarını içeriyor. Bu uygulamaların bazıları Gnosis tarafından geliştirilirken, bazıları da üçüncü taraf tarafından yapılıyor.

Gnosis’in tahmin pazarı Apollo Network, bir kullanıcının herhangi bir keyfi olay için, diğer kullanıcıların sonuç üzerinde spekülasyon yapmak için pozisyon alıp satabileceği bir pazar oluşturmasına olanak tanıyor.

İlgili – VeThor Token nedir ve geleceği nasıl? Güncel VTHO haber ve gelişmeleri

Gnosis (GNO) coin nedir?

Gnosis ağının yerel kripto parasının ismi GNO token. Bu token, ağın devamlılığı ve işlemesini sağlıyor. GNO’ya sahip olmak kullanıcılara, GNO akıllı sözleşmeleri kullanma, ağda işlem yapma ve yönetimle ilgili oy verme olaylarına katılma imkanı sağlıyor.

  • GNO tokenin tüm zamanların en yüksek değeri (ATH): 461.17 dolar (5 Ocak 2018)
  • GNO tokenin en düşük değeri: 7.05 dolar (13 Mart 2020)
  • Toplam ve maksimum arz: 10,000,000 GNO
  • Dolaşımdaki arz: 1,504,587.00 GNO (Ekim 2021 itibariyle)

Gnosis nedir ve geleceği nasıl? Güncel GNO coin haber ve gelişmeleri

Gnosis (GNO) coin grafği Kaynak: CoinMarketCap

Kaynak

İlgili – Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: