okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.05%
Bitcoin
70.111,12 USDT
eth
ETH
-0.19%
Ethereum
3.782,62 USDT
bch
BCH
-0.3%
Bitcoin Cash
513,43 USDT
xrp
XRP
-0.47%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
87,87 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
618,64 USDT
sol
SOL
0.26%
Solana
178,62 USDT
avax
AVAX
0.06%
Avalanche
41,23 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
0.59%
Poladot
7,66 USDT
doge
DOGE
1.36%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

VeThor Token nedir ve geleceği nasıl? Güncel VTHO haber ve gelişmeleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

VeThor Token (VTHO), çift tokenli bir yapıya sahip VeChain blockchainin bir parçası. VTHO token, bu projede önemli görevler üstleniyor. VeChain blockchain ve VTHO token ile ilgili ayrıntılara bakalım.


VeThor Token nedir?

VeThor Token, VeChainThor halka açık blockchainin yönetimindeki 2 tokenden biri. 2015 yılında faaliyete başlayan VeChain, 2018 yılında yeniden markalaşma süreci yaşamıştı. Platformun yerel kripto parası VeChain Token (VET). VeThor Token (VTHO) ise blockchainin genel işlevselliğinde önemli bir rol oynuyor.

Kısacası, VeChain platformu çift tokenli bir ekosisteme sahip. VeThor Token de bu önemli projenin bir parçası.

İlgili – Vechain (VET) nedir, nasıl alınır? Geleceği var mı?

VeThor Token (VTHO) nedir?

VeThor Token (VTHO), bir VIP-180 Standard tokeni ve VeChainThor blockchain kullanmanın maliyetini temsil ediyor. Dahası, birincil amacı blockchain süreçleri ve işlemlerini kolaylaştırmaktır. Esasen ise ağın akıllı sözleşme katmanını temsil ediyor.

VeThor Token, VeChain ekosistemindeki ana ödeme aracı olarak görev yapıyor. Aynı zamanda ağın gaz para birimini de temsil ediyor. Ağ üzerinde yapılan her işlem için VTHO gerekli. Buna ek olarak ağ üzerinde akıllı sözleşmelere veri göndermek için de kullanılıyor. Tüm işlemler ve akıllı sözleşme işlemleri, VeThor Token kullanılarak gerçekleştiriliyor.

VeThor Token nedir ve geleceği nasıl? Güncel VTHO haber ve gelişmeleriVeThor Token (VTHO) 2018 – 2022 yılı grafiği Kaynak: CoinMarketCap

VeThor Token (VTHO), CoinMarketCap’te piyasa değerine göre ilk 300 coin arasında yer alıyor. Yaklaşık 2 ay önce ilk 200 coin arasında yer alıyordu ve sıralamasında önemli gerileme var. Piyasa değeri 64,263,907 dolar olan VTHO’nun toplam arzı ve dolaşımdaki coin sayısı 45,630,180,356 VTHO (Temmuz 2022 itibariyle).

  • VTHO token tüm zamanların en yüksek değeri: 0.04201 dolar (1 Ağustos 2018)

VET ve VTHO ilişkisi nasıl çalışıyor?Kripto para şu an Binance, Bitrue, BigONE, Gate.io ve MXC.COM gibi kripto para platformlarında işlem görüyor.

VeChain ağında VTHO olmadan hiçbir işlem yapılamaz. Ancak diğer yandan VET olmadan da VTHO olmazdı. Bu çift tokenli sistemin nasıl çalıştığına ve VET – VTHO ilişkisinin nasıl olduğuna daha ayrıntılı bakalım.

VeThor Token (VTHO), VeChain Token (VET) kullanılarak oluşturuluyor. VET bulundurarak VTHO oluşturabilirsiniz. Bir anlamda bakiyenizde VET sahibi olmakla VTHO kazanıyorsunuz.

Diğer yandan ise VET ve VTHO birbirine bağlı ve birbirinden bağımlı iki kripto para. VET olmadan VTHO olmazdı. Aynı zamanda VTHO olmadığında da VET işlemlerini gerçekleştirmek için işlem ücretleri ödenemiyor.

Özet olarak VET ve VTHO

VeThor Token nedir ve geleceği nasıl? Güncel VTHO haber ve gelişmeleri

VeThor Token ve VeChain Token’i anlatan infografik

  • VeChain Token (VET): Diğer kripto paralar gibi değer saklama ve değer transferinde kullanılıyor.
  • VeThor Token (VTHO): Bir “enerji tokeni” olarak nitelendiriliyor ve ağdaki işlemlerin gaz ücretlerini ödemede kullanılıyor.

Kaynak

Daha fazla coin incelemesi

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.