1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Efsane analistten bu altcoin için kötü haber!

Efsane analistten bu altcoin için kötü haber!

Efsane analistten bu altcoin için kötü haber!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü tüccar Peter Brandt, Cardano’nun uyarı verdiğini belirtti. Cardano (ADA) coine ilişkin detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Efsane analistten bu altcoin için kötü haber!

Kripto para piyasası bir ileri iki geri hareketini devam ettiriyor. Geçtiğimiz hafta canlılık gösteren piyasa, bugün kelimenin tam anlamıyla kan gölüne döndü. Bitcoin, son 24 saat içerisinde %4’e yakın değer kaybederek 20,000 doların altına geriledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoin piyasası da Bitcoin’deki çekilmeye ayak uydurdu.  Ethereum, %6,60 düşüşle 1,000 dolarlık kritik destek noktasına yaklaştı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kıdemli emtia tüccarı Peter Brandt, çöküşün ortasında Cardano (ADA) yatırımcılarını uyardı. 2018 kripto çöküşünü doğru tahmin ettikten sonra popüler olan ünlü analist, ETH rakibi Cardano’nun (ADA) daha fazla acıya hazır göründüğünü söyledi.

Efsane analistten bu altcoin için kötü haber!

 

İlgili: Cardano nedir, geleceği nasıl?

Brandt, analizini, baş omuz modeline dayandırıyor. Brandt, Bitcoin’de (BTC) daha fazla aşağı yönlü hareket öngördüğünü açıklamamıştı.

Brandt’ın Cardano (ADA) tahminine muhalif olan ünlü traderlerde bulunuyor. Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe’ye göre Cardano, önümüzdeki günlerde %17’nin üzerinde bir toparlanma şansına sahip olduğunu belirtti. Ancak Brandt’ın geçtiğimiz hafta Bitcoin yükselişte iken düşüşü tahmin ettiğini de hatırlatalım.

İlgili: Cardano fiyat tahmini

Poppe, Cardano’nun 0,47 dolarlık destekten sıçraması durumunda 0,55 dolara yol alacağını belirtiyor.

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmerkaetcap verilerine göre 0,43 dolardan işlem görüyor. ADA, son 24 saat içerisinde %5,15 değer kaybetti. ADA’nın piyasa değeri 14,5 milyar dolara geriledi. Ethereum’un en önemli rakiplerinden olan akıllı sözleşme platformu Vasil güncellemesinin eşiğinde.

Günlük Cardano (ADA) fiyat hareketleri

Efsane analistten bu altcoin için kötü haber!

 

Canlı Cardano fiyatı

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: