Loading...
btc
BTC
1.31%
Bitcoin
58.653,39 USDT
eth
ETH
0.54%
Ethereum
3.150,67 USDT
bch
BCH
0.92%
Bitcoin Cash
372,09 USDT
xrp
XRP
12.49%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.86%
Litecoin
69,85 USDT
bnb
BNB
-0.59%
Binance Coin
530,65 USDT
sol
SOL
0.18%
Solana
139,71 USDT
avax
AVAX
0.02%
Avalanche
25,97 USDT
ada
ADA
3.84%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
2.37%
Poladot
6,25 USDT
doge
DOGE
2.56%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.72%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Kripto topluluğundan heyecan veren Cardano (ADA) tahmini!

Kripto topluluğundan heyecan veren Cardano (ADA) tahmini!

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para topluluğu kendi arasında yaptığı oylamada akıllı sözleşme platformu Cardano’nun kendi kripto parası ADA için heyecan veren bir tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Kripto topluluğundan heyecan veren Cardano (ADA) tahmini!

Kripto para piyasası özellikle son ayda çok şiddetli bir çöküş yaşadı. Ayı piyasasının tüm etkilerini hissettiğimiz bu dönemde yatırımcılar piyasanın yönünü anlamaya çalışıyor. Belli dönemlerde tepki alımları olsa da piyasada oluşan güven bunalımı devam ediyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Terra’nın çöküşünün etkileri ciddi anlamda sarsıcı oldu. Bu çöküşten sonra kripto para piyasasına etki eden gelişmeler de yaşandı. Yatırımcılar sağlam bir zemin aramaya çalışıyor.

CoinMarketCap topluluğu kendi arasında yaptığı oylamada Cardano (ADA) için heyecan veren bir tahminde buluştu. CMC topluluğu yeni bir güncellemenin eşiğinde olan akıllı sözleşme platformunun kripto parası ADA’nın temmuz ayı sonuna kadar 0,88 dolar fiyatla işlem yapacağını tahmin ediyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Bu artış gerçekleşirse ADA neredeyse %100’lük bir ralli yapmış olacak. Kripto topluluğunun yaklaşık 20.482 üyesi bu tahmin için oy kullandı. Coinmarketcap kripto para piyasının yoğun bir şekilde takip edildiği ve topluluk üyelerinin etkili biçimde kullandığı bir platform.

Kripto topluluğundan heyecan veren Cardano (ADA) tahmini!

 

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,45 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %2,22 değer kazanan altcoin henüz haftalık düşüş oranı olan %3,02’yi tolere edebilmiş değil. ADA, 15,4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Kripto piyasasının toplam değerinin 906 milyar dolar olduğunu hesaba katarsak piyasa içerisinde önemli bir yer tuttuğunu görebiliriz.

Günlük Cardano (ADA) fiyat hareketleri

Kripto topluluğundan heyecan veren Cardano (ADA) tahmini!

 

Altcoin, ekeositemin en değerli varlıkları arasında ilk 10’da yer alıyor. 8’inci sırada yer alan ADA’nın hemen üzerinde sadece 200 milyon dolarlık artı değer ile Ripple (XRP) bulunuyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.