1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fetch.ai, herkesin veri paylaşmasına veya veri alış verişi yapmasına olanak tanıyan, dağıtılmış defter teknolojisine dayalı merkezsiz bir yapay zeka öğrenim platformu kuruyor. Projenin yerel kripto parası ise FET coin. Fetch.ai ve FET coin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl?

Fetch.AI platformunu geliştiren yapay zeka laboratuvarı Fetch.ai, 2017 yılında kuruldu. Lansmanı ise Mart 2019’da Binance üzerinde bir IEO ile yapıldı. Fetch.AI mainnet ise Ocak 2020’de çalışmaya başladı. Cambridge merkezli yapay zeka laboratuvarı, blockchainler için AI (yapay zeka) inşa ediyor.

Fetch.ai, dağıtılmış defter teknolojisine dayalı açık kaynak bir merkezsiz bir yapay zeka öğrenim platformu. Proje, kullanıcıların yapay zekaya güvenli veri kümeleri biçiminde erişmesini sağlıyor.

Fetch.ai ne için kullanılıyor?

Cambridge merkezli yapay zeka laboratuvarı olan Fetch.ai, küresel olarak herhangi bir veriye dayalı güvenli paylaşım, bağlantı ve işlemler sağlar. Projenin amaçladığı diğer kullanım alanları da var.

Fetch.ai’nin hedefindeki kullanım alanları şöyle:

  • Finansal hizmetler kullanıcıları için ticareti optimize etme
  • Toplu taşıma ağlarının yeniden yapılandırılması
  • Akıllı şehirlerin vatandaş davranışlarına uyum sağlama becerisini desteklemek
  • Aracıları ortadan kaldırarak, buna dayalı ekonomiyi yok etmek
  • Enerji ağlarını akıllı şebekelere bağlama

Benzer proje: SwissBorg nedir, geleceği nasıl? Güncel CHSB token haber ve gelişmeleri

Kripto para FET nedir?

FET coin, Ethereum tabanlı bir kripto para. Fetch.ai ekosistemine güç veren bir token. FET, son birkaç ayda özellikle Türk kripto para piyasasında yüksek işlem hacmine sahip bir coin.

FET coin, CoinMarketCap sıralamasında 331. sırada (Mayıs ayındaki 179. sıradan gerileme) olan bir kripto para. Nisan 2022’den sonra büyük bir düşüş yaşadı ve Temmuz 2022 başında dip oluşturma çabasında.

  • Tüm zamanlar en yüksek fiyatı: 1.19 dolar (8 Eylül 2021)
  • Tüm zamanlar en düşük fiyatı: 0.00827 dolar (13 Mart 2020)

Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentilerFetch.ai (FET) 2020 – 2022 yılı fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

FET coin iyi bir yatırım mı?

Eğer iyi bir getirisi olan kripto para yatırımı arıyorsanız, FET coin iyi bir seçenek olabilir. Son bir yıldaki yükselişi ve kısa süre önce (Eylül 2021’de) yeni ATH yapması da bunu gösteriyor. Tabii, 2022 yılı başında genel piyasa koşullarına uygun olarak FET fiyatı da geriledi.

Kaynak

Benzer proje: Voyager Token nedir ve geleceği nasıl? Güncel VGX haber ve gelişmeleri

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0