fbpx
ad
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. FTX Token teknik analizi, FTT coin destek ve dirençleri
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

FTX Token teknik analizi, FTT coin destek ve dirençleri

FTX Token teknik analizi, FTT coin destek ve dirençleri
0

FTX Token FTT FTX kripto borsasının yerel tokeni. FTX Token’den Binance BNB, Uniswap UNI gibi borsa tokenlerinin yaptığı parabolik tırmanış bekleniyor. Ancak FTX Token teknik analizi aynı sonuçları veriyor mu? Birlikte bakalım.

FTX Token teknik analizi, FTT coin destek ve dirençleri

BNB ve UNI token 2021 başlarında önemli market cap değerlerine ulaştılar. FTT coinin de iki borsa tokenini takip edeceği öngörülebilir.

FTX Token FTT coin, BNB’de olduğu gibi bir token takma prosedürünün devreye girmesi ve FTX kripto borsasının işlem hacmini büyütmesiyle birlikte yükselebilir.

Bunun ip uçlarını da şimdiden görmek mümkün, FTT coin Cebelitarık ve Bahamalar’da dijital varlık olarak tanındı bile.

 

İlgili: FTX Token nedir? FTT nereden nasıl alınır?

FTX Token FTT coin destek ve dirençleri

FTX token teknik analiz
FTT/USD 1 Haftalık grafik. Kaynak: TradingView

Haziran ayında kripto piyasasının genelinde yaşanan düşüş sonrası gizli bir “Bullish Divergence” oluşturan FTT coin, %266 oranında parabolik bir atış yaşadı.

Son dönemde ise FTT boğalarının bir ivme yakalama çabası içerisinde olduğunu görüyoruz.

Şu an haftalık grafiğe baktığımızda yeni bir gizli “Bullish divergence” gördüğümüzü söyleyebiliriz. Bu durum FTX Token’in yeni bir yükselişin öncesinde olduğu izlenimini uyandırıyor.

Uzun vadeli yatırımcılar FTT fiyatında bir artış için sabırla beklerken, 56.055 $’lık düşüş eğilimindeki gizli çubuk direncinin kırılmasının ardından kurulan 43.064 $’lık destek, yaklaşmakta olan yükselişin sinyallerini veriyor.

 

FTT/USD analiz FTT günlük grafik

ftx token destek ve direnç
FTT/USD Günlük grafik. Kaynak: TradingView

Günlük grafikte FTT coin fiyatı ne olur diye baktığımızda, 9 Eylül’de yaşanan düşüş sonrası 47,09 dolar seviyesinin bir destek noktası oluşturduğunu görüyoruz.

FTX Token talebinde de önemli bir artış söz konusu. Boğalar 60,95 direncini geçmeye çalışıyorlar.

 

İlgili: FTX Token fiyat tahmini, FTT coinin geleceği var mı?

FTT coin teknik analiz 4 Saat grafiği

ftt coin teknik analiz
FTT/USD 4 Saat Grafiği. Kaynak: TradingView

FTX Token geleceği konusunda 4 saat grafiği bize talebin gittikçe arttığını söylüyor. Bu noktada 47.93 dolar ve 54,255 dolar desteklerinin çalıştığını görebiliriz.

Şu an için 54,255 dolar desteği ayıları tutmaya yetti. Bu noktadan sonra, 61,987 dolar direncinin kırılmasına bakacağız. Direnç kırılsa FTX Token 70 dolara doğru ilerleyebilir.

Canlı FTT fiyatı: $ 47.88

 

İlgili: FTX Token FTT, Binance BNB gibi parabolik yükselir mi?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.