1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoin büyük yükselişe hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük yükselişe hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük yükselişe hazırlanıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Justin Bennet, yeni bir Youtube yayınında yükselişe hazırlandığını düşündüğü altcoini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük yükselişe hazırlanıyor!

Ünlü kripto analisti Justin Bennet, yeni bir Yotube yayınında büyük bir kırılma beklediği altcoini açıkladı. Bennet, kendi Yotube kanalında yaptığı analizde Polkadot (DOT) için ufukta güçlü bir kırılma olduğunu söyledi.

İlgili: Polkadot nedir, geleceği nasıl?

Polkadot’un fiyat hareketinin yükseliş devam modeli içinde işlem gördüğünü hatırlatan analist, kripto paranın 45 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor.

“Polkadot (DOT), bir yükseliş modeli olan düşen bir kama oluşturdu ve ayrıca piyasanın makro bir yükseliş trendinde olması gerçeği dikkate alındığında yüksek kırılma olasılığının olduğuna inanmak için nedenlerim var.”

Polkadot için potansiyel hedeflere bakan kripto analisti, DOT’un kamanın diyagonal direncini ortadan kaldırdığında %78’lik bir ralliyi ateşleyeceğini savunuyor.

“Şahsen ben çok iyi bir şans olduğunu düşünüyorum ve eğer olursa, hedefleyeceğim seviyeler önce 32 dolar sonra 38 ve 45 dolar olacak.”

İlgili: Polkadot (DOT) fiyat tahmini

Analist, kripto paranın bu yıl nihai olarak 65 dolarlık seviyeyi görebileceğini de sözlerine ekledi.

“DOT’un 32, 38 ve 45 dolara doğru yükselmeye başladığı bir ralliyi görürsek şaşırmayacağım ve sonunda bu yıl içerisinde 65 dolarlık direnç alanına doğru hareket edecek.”

Justin Bennet’in büyük bir kırılma beklediği Polkadot (DOT), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 24,72 dolardan işlem görüyor. DOT, 24,4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu değer ile kripto para piyasasının en değerli 10’uncu varlığı durumda. Kripto para son 1 yılda %55, piyasaya sürüldüğü andan itibaren ise %759 değer kazandı.

Polkadot (DOT) tüm zamanlara ait fiyat değişim hareketleri

polkadot

Kaynak

 

Etiketler: