Son Dakika: Google’dan muhteşem Bitcoin açılımı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük şirketleri arasına yer alan arama motoru Google muhteşem bir Bitcoin açılımına hazırlanıyor.


Google’dan muhteşem Bitcoin açılımı

Dünya devi Google, Bitcoin ve kripto paralar konusunda politikasını değiştirdi ve muhteşem bir açılıma hazırlanıyor. Dünyanın en değerli 3 markasından biri olan Google, Bitcoin ve kripto paraları dijital kartlara kaydedebileceğimiz bir altyapı üzerinden çalışıyor.

Google planladığı Bitcoin ve kripto para açılımı için ABD merkezli kripto para borsası Coinbase ve BitPay ile görüşüyor.

https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1483853946347266056

Google’un söz konusu Bitcoin hizmetine ne zaman başlayacağı henüz belli değil ama Google’ın Bitcoin açılımı Bloomberg gibi medya araçlarının bültenlerine de yansıdı.

Google geçtiğimiz yılarda Bitcoin ve kripto para reklamlarına yasak getirmişti. Şimdi ise 180 derece politika değişikliğine giderek Bitcoin’i kucaklamaya hazırlanıyor.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2022-2025

Son günlerde ABD merkezli kurumsal firmaların Bitcoin konusunda U dönüşlerine sıklıkla şahit oluyoruz. En son JP Morgan ve Bank of America da Bitcoin konusunda ciddi bir politika değişikliğine giderek müşterine Bitcoin temalı hizmetler vermeye başladıklarını açıklamışlardı.


Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin teknik fiyat analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Son Dakika: Google’dan muhteşem Bitcoin açılımı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.