1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Son Dakika: Google’dan muhteşem Bitcoin açılımı

Son Dakika: Google’dan muhteşem Bitcoin açılımı

Son Dakika: Google’dan muhteşem Bitcoin açılımı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük şirketleri arasına yer alan arama motoru Google muhteşem bir Bitcoin açılımına hazırlanıyor.


Google’dan muhteşem Bitcoin açılımı

Dünya devi Google, Bitcoin ve kripto paralar konusunda politikasını değiştirdi ve muhteşem bir açılıma hazırlanıyor. Dünyanın en değerli 3 markasından biri olan Google, Bitcoin ve kripto paraları dijital kartlara kaydedebileceğimiz bir altyapı üzerinden çalışıyor.

Google planladığı Bitcoin ve kripto para açılımı için ABD merkezli kripto para borsası Coinbase ve BitPay ile görüşüyor.

Google’un söz konusu Bitcoin hizmetine ne zaman başlayacağı henüz belli değil ama Google’ın Bitcoin açılımı Bloomberg gibi medya araçlarının bültenlerine de yansıdı.

Google geçtiğimiz yılarda Bitcoin ve kripto para reklamlarına yasak getirmişti. Şimdi ise 180 derece politika değişikliğine giderek Bitcoin’i kucaklamaya hazırlanıyor.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2022-2025

Son günlerde ABD merkezli kurumsal firmaların Bitcoin konusunda U dönüşlerine sıklıkla şahit oluyoruz. En son JP Morgan ve Bank of America da Bitcoin konusunda ciddi bir politika değişikliğine giderek müşterine Bitcoin temalı hizmetler vermeye başladıklarını açıklamışlardı.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin teknik fiyat analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.