1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Origin Protocol fiyatında ikinci ralli ve OGN için önemli seviyeler

Origin Protocol fiyatında ikinci ralli ve OGN için önemli seviyeler

Origin Protocol fiyatında ikinci ralli ve OGN için önemli seviyeler
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Origin Protocol (OGN) fiyatı Eylül ayında ikinci dikkat çeken ralli yaşıyor. Güncel Origin Protocol teknik analizi ile OGN için kritik destek ve direnç seviyelerine bakalım.

Origin Protocol teknik analizi: OGN fiyatı ne kadar olur?

Origin Protocol (OGN) fiyatı bugün yeni bir ralliye ev sahipliği yapıyor. Günlük grafikte dev bir yeşil mum oluşturan OGN, yüzde 14’ten fazla yükseldi. Günün zirvesini ise 0,1074 dolarda gördü. Ardından ise bir miktar geriledi. Bu aslında Eylül ayında OGN’nin yaptığı ikinci ralli. 8 Eylül günü daha büyük bir ralli yapmıştı. Söz konusu gün yüzde 27’den fazla yükselen Origin Protocol fiyatı günün zirvesini 0,1299 dolarda kaydetmişti. Ardından 0,0850 dolarda destek bulana kadar düzeltme gelmişti. İşte, ikinci ralli de bu destekten başladı.

Aşağıdaki OGN/USDT paritesi günlük grafikte Origin Protocol fiyatının Temmuz ayındaki ralliden sonra düşüş trendine sahip olduğunu görüyoruz. Temmuz 2023 rallisinde OGN fiyatı 0,1465 dolara kadar yükselmişti. Ancak ardından yaşanan düşüş, fiyatı 0,07 dolar desteğine kadar getirdi ve Ağustos ortasından yeni yükselişe kadar 0,08 dolar direnci ile bir işlem aralığı oluşmuştu. Şimdi 0,08 doların üzerinde destek oluşturdu ve yeniden yükseldi.

İlgili – Origin Protocol (OGN) fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

Güncel Origin Protocol teknik analizi, OGN dolar fiyat grafiği: OGN ne kadar olur?

OGN/USD paritesi günlük grafik Kaynak: TradingView

OGN fiyatı destek ve direnç seviyelerine

Grafikte birinci ralliden sonra düzeltme ve 0,085 dolarda destek doğrulama dikkat çekiyor. Bu desteğin daha önce kritik direnç olan 0,08 doların üzerinde olması da önemli bir pozitif işaret. Ayrıca 100 SMA basit hareketli ortalama çizgisi de burada fiyata destek sağladı. Şimdi önündeki en önemli engel 0,10 dolar seviyesi.

Son gelişmelerden sonra Origin Protocol (OGN) fiyatı için ilk dirençler 0,10 dolar civarında. Daha ileride 0,1150 dolar – 0,12 dolar bölgesi de önemli dirençlerden. Daha ileride 0,1350 dolar direnci var. En son Nisan ayında test edilen direnç. Aşağında kısa süre önce test edilen 0,0850 dolar artık destek olduğunu gösterdi. Bir sonraki önemli destek ise 0,070 dolarda. Burası Eylül başında ralliler öncesi test edilmişti.

İlgili – Origin Protocol nedir ve geleceği nasıl? Güncel OGN coin haber ve gelişmeler

OGN/USD paritesi teknik indikatörler ve önemli seviyeleri

  • MACD boğa bölgesinde.
  • RSI ise yükselerek 60 seviyesinin üzerinde.
  • Destek seviyeleri: 0,085 dolar, 0,080 dolar ve 0,070 dolar
  • Direnç seviyeleri: 0,10 dolar, 0,1150 dolar ve 0,12 dolar

KoinMedya.com’un tüm kripto para teknik analizleri için bakınız!