fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. FTX Token fiyat tahmini, 2021-2025 FTT coin beklentiler
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

FTX Token fiyat tahmini, 2021-2025 FTT coin beklentiler

FTX Token fiyat tahmini, 2021-2025 FTT coin beklentiler
0

FTX kripto borsasının yerel tokeni olan FTX Token fiyat tahmini ve FTT coin fiyat beklentiler oldukça pozitif durumda.

FTX Token fiyat tahmini; FTT coin fiyatı ne olur?

FTX borsası Haziran 2021’den beri işlem hacmini %200 artırdı. Elbette bu durum FTX Token fiyatına da yansıdı ve FTT coin genel kripto para piyasasının dikkatini çekmeyi başardı.

FTX kripto borsası an itibariyle işlem hacmi açısından dünyanın en büyük 4. borsası konumunda. FTX Token (FTT), borsa kullanıcılarına sadakat bonunsları kazandırıyor ve FTT coin tutan kullanıcıları çok farklı alanlarda ödüllendiriyor.

FTX Token fiyat tahmini

İlgili: FTX Token FTT haber gündem ve son dakika gelişmeleri

FTX Token genel görünümü

FTX Token yeni nesil bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor. FTT coin teknolojisi önce ve piyasadaki geleneksel kripto paralardan farklı. Öte yandan FTT coinin henüz geniş kitlelerce bir yatırım aracı olduğunu da söylememiz gerekir.

FTX Token, FTX borsasının kurulmasından hem sonra parlamış bir coin değil. İlk dönemlerde oldukça pasif bir görüntü çizdi. Ancak FTT’nin artık kar getiren bir trade aracı olarak öne çıkması, onu hem traderlar hem de yatırımcılar arasında özellikle son dönemlerde oldukça popüler kıldı.

Bu bağlamda son bir kaç ayda FTT coin fiyatı önemli bir artışa sahne oldu. FTX Token Eylül ayı içerisinde 85 dolar ile ATH zirvesi elde etti. Sonrasında 48 dolara kadar düşen FTT şimdilerde 56 dolar civarında işlem görüyor.

FTT coin fiyat beklentileri

FTX Token maksimum arzı 352.170.015 FTT olarak sabitlenmiş. Şu an için piyasada dolaşımda bulunan coin sayısı ise 120.646.903 FTT. FTX Token’in market cap değeri 6.763.550.787 dolar ve coin 56 dolardan işlem görüyor.

Önümüzdeki süreçte FTT coin fiyat beklentilerinin oldukça iyimser olduğunu söylememiz gerekir.

FTX Token fiyatı nedir?

FTX Token fiyatı yıl sonunda kaç olur?

FTX Token 2021 yıl sonuna kadar önemli bir artış gösterip daha sonrasında bir düzeltme evresine girebilir. Bu açıdan FTT coin yıl sonu fiyat tahmini 66 dolar civarında.

FTX Token 2022 fiyat tahmini nedir?

FTX Token piyasada giderek popülaritesi artacağı tahmin edilen coinlerden biri. Bu açıdan önümüzdeki bir yıl içerisinde FTT coin 112,31 dolar ile yeni bir ATH zirvesi elde edebilir.

FTX Token fiyatı uzun vade tahmini nedir?

FTX Token’in uzun vade fiyat tahminleri oldukça yüksek. FTT coin 2025 yılı sonunda 331,28 dolara kadar çıkabilir.

FTX Token fiyat tahmini, FTT coin fiyat
FTT/USD fiyat tahmini. Kaynak: walletinvestor.com

FTX Token’e yatırım yapılır mı?

FTX Token meta datası incelendiğinde, uzun vadede FTX borsasının işlem hacminde yaşanacak artışa paralel olarak, FTT coin talebinin de artacağı görülüyor. Bu bağlamda uzun vadede FTX Token fiyatının artacağı düşünülebilir.

FTX Token’in geleceği var mı?

FTX Token oldukça hızlı büyüyen bir coin. Şu ana kadar gösterdiği performansa bakılırsa, FTT coinin geleceği vardır demek yanlış olmayacaktır. FTT coin önümüzdeki orta ve uzun vadede yeni ATH zirveleri elde edebilir.

Canlı FTT fiyatı: $ 47.97

İlgili: FTX token nedir?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: