1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Kripto Michaël’dan Ethereum tabanlı bu altcoin için bullish tahmin!

Kripto Michaël’dan Ethereum tabanlı bu altcoin için bullish tahmin!

Kripto Michaël’dan Ethereum tabanlı bu altcoin için bullish tahmin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasının yakından takip ettiği analist, Ethereum tabanlı bir altcoinin 2023 için oldukça bullish bir görünüme sahip olduğunu söylüyor.

Ethereum tabanlı Chainlink (LINK) yükselişe hazır!

Kripto topluluğu arasında popüler bir analist olan Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerinde faaliyet gösteren oracle ağı Chainlink’in yerel tokeni LINK’in 2023 için yükselişe hazır olduğunu söylüyor.

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde Michaël van de Poppe, takipçilerine merkezsiz oracle ağı Chainlink (LINK)’in büyük bir volatiliteyi ateşlemek için kritik bir direnci kırması gerektiğini söylüyor.

İlginizi çekebilir:

 

 

“Chainlink, 7,78$’lık bu mevcut direnci kıracaksa; bu alan, ardından hızlanmaya başlayacağımız alan olacak. Yani burası, Chainlink için 16$’dan önceki çok önemli direnç.”

Yazımızı yayına hazırlarken, LINK 6,05 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe’nin hedefi, Ethereum tabanlı altcoin için %164’ün üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

İlginizi çekebilir:

 

Kripto Michaël’dan Ethereum tabanlı bu altcoin için bullish tahmin!

 

Van de Poppe, Chainlink konusunda iyimser olsa da altcoinin hedefine doğru toparlanmaya başlamadan önce, 5 doların altında yeni bir dibin olasılık dahilinde olduğunu söylüyor.

“6 dolarlık bu destek seviyesini koruyamazsak, 5$ civarında bir test bekliyorum. Burada gerçekten bir desteğimiz olmazsa, tekrar 5$’a döneriz. Burada 6 doların geri alınması, yukarı doğru devam etmeye başlayacağınız long pozisyon girişi için tetikleyici olacak.”

 

 

Bu arada Bitcoin (BTC)’e de bakan Van de Poppe, en büyük kriptonun hızlı bir yükseliş için hazır göründüğünü söylüyor.

“Bitcoin 16.750 doları desteğe çevirirken, hala burada seviyelerini koruyor. Burası korunur  ve 16.400 dolara keskin bir düşüş olmazsa, 17.400 dolara doğru yükseliş görebileceğimizi düşünüyorum.”

İlgili: Bitcoin’de yükselişi başlatacak kilit seviye! – Güncel BTC teknik analizi

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin 16.866$’dan işlem görüyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.