Ethereum balinalarından beklenmedik hareket! – Bu tarihten beri…

Shiba Inu'da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analiz firması, piyasada uzun süredir devam eden düşüş eğiliminin bile, Ethereum balinalarını caydıramadığını ortaya koyuyor.

Ethereum balinaları alım yapmaya devam ediyor

Popüler kripto analiz firması Santiment, piyasanın düşüş eğilimi gösteren fiyat hareketlerine rağmen Ethereum balinalarının alım yapmaktan vazgeçmediğini iddia ediyor.

 

Ethereum balinalarından beklenmedik hareket! - Bu tarihten beri...

 

İlginizi çekebilir:

Shiba Inu coin burn hakkında çok az bilinenler

Analistten bu 3 büyük kripto para için kritik çöküş uyarısı: BNB,…

Santiment, 100 ila 100.000 Ethereum (ETH) tutan balina ve “köpekbalığı” adreslerinin son 12 gün içinde varlıklarını %3,5 artırdığını ortaya koydu.


Aslında balina ve köpekbalığı olarak geçen bu yatırımcı grubu, Temmuz 2021’den bu yana Ethereum arzında en büyük kısmı elinde tutuyor.

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1593658248950792192

 

ETH, yazımız yayına hazırlandığı sırada CoinMarketCap verilerine göre, 1.208 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto para, son 24 saat içinde %1,30 oranında düştü. 

Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.878$’dan ise hala %75’ten fazla düşüş gösteriyor.

Santiment, 1.200 dolarlık fiyat noktasını “psikolojik destek seviyesi” olarak ifade ediyor.

Bir başka popüler kripto analiz firması olan Glassnode ise, borsalardaki Ethereum bakiyesinin de cuma günü, son dört yılın en düşük seviyesine ulaştığını belirtiyor. Bu düşüş, geçen hafta yaşanan FTX çöküşünün ardından merkezi borsalara yönelik güvenin sarsıldığına işaret edebilir.

 

 

Santiment, kripto piyasasına yönelik genel duyarlılığın şu anda düşüş eğiliminde olduğunu ve bunun aslında dijital varlık alanı için iyiye işaret olabileceğini söylüyor.

“Piyasalar hafta sonuna yaklaşırken, topluluğa FUD [korku, belirsizlik, şüphe] hakim. Twitter, Reddit, Discord ve Telegram’da mevcut piyasa koşullarıyla ilgili konuşmalar, büyük bir düşüş eğilimi gösteriyor. Bu tarihsel olarak, gelecekte yükseliş olasılığını artırıyor.”

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1593713589113610240

 

İlginizi çekebilir.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum balinalarından beklenmedik hareket! – Bu tarihten beri…
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.