1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu altcoin balinaları 90 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi

Bu altcoin balinaları 90 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi

Bu altcoin balinaları 90 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler altcoinlerden Ripple (XRP), son yedi günde %2,58 arttı. XRP haftalık kazançlarda ise ilk 10 kripto para birimini geride bıraktı. Eğer, TD Sequential göstergesi tarafından önerilen senaryo kısa vadede gerçekleşirse, yakında XRP almayı planlayanlar için bir fırsat kendini gösterebilir. TD Sequential, trend sonunun ve fiyatların tersine dönmesinin tam zamanını belirlemek için tasarlanmış güçlü bir araçtır.

Balinalar bu altcoinde birikim yapıyor

Kripto analisti Ali Martinez’e göre TD Sequential, XRP’nin dört saatlik grafiğinde bir satış sinyali verdi. Bu durum, fiyatın 0,368 ABD dolarına ve hatta 0,341 ABD dolarına düşeceğini gösterebilir. XRP’nin mevcut fiyatından, 0,341 dolara düşüş, %8’lik bir kayıp anlamına gelebilir.

altcoin

Yazının yayınlandığı sırada XRP, bugünkü işlemler sonunda 0,375 dolarlık düşük seviyeleri gördükten sonra, 0,38 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saatte marjinal bir düşüş yaşayan XRP, son yedi günde %2,58 artışla ilk 10 kripto para birimini geride bıraktı. Öte yandan, XRP, önümüzdeki günlerde piyasa eğilimlerinin daha yüksek olması durumunda negatif satış sinyalini bastırabilir. XRP yatırımcılarına ulşacak olumlu haberler, kısa vadede XRP fiyat performansına da yardımcı olabilir.

Günlük grafiğinde görüldüğü gibi, RSI 50 nötr işaretinin altına düştüğü için XRP, 0,319 dolarlık destek ile ve 0,40 dolara yakın bir bariyerle mevcut aralığında kalabilir. Bu da bir konsolidasyon dönemi olduğunu gösterir. Yatırımcıların önümüzdeki günlerde XRP fiyat hareketini yorumlamalarının birkaç yolu var. Günlük MA 200’ün yakınında bulunan 0,40 dolar bariyerini aşan bir kırılma, MA 50 (0,46 dolar) ve ardından 0,51 dolar işaretine yakın hedeflerle yeni bir yükseliş trendini tetikleyebilir.

Öte yandan, kripto para veri izleyicisi Whale Alert, son 24 saat içinde önemli miktarda XRP akışına işaret ediyor. En dikkate değer olanı, 90.949.248 dolar değerindeki 239.000.000 XRP’nin cüzdanlar arasında taşınması. Bu arada, 11.385.343 dolar değerinde 30 milyon XRP daha kripto borsası Bittrex’ten bilinmeyen bir cüzdana taşındı. Whale Alert tarafından Bitstamp’tan bilinmeyen cüzdanlara taşınan biri 15, diğeri 16 milyon dolar olan ikin ayrı XRP transferi daha bildirildi.

Kaynak

Etiketler: