1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. En büyük Ethereum balinaları gözünü Shiba Inu’ya dikti!

En büyük Ethereum balinaları gözünü Shiba Inu’ya dikti!

En büyük Ethereum balinaları gözünü Shiba Inu’ya dikti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

On chain verilere göre, mevcut en büyük Ethereum balinaları, Dogecoin’in en güçlü rakibi Shiba Inu (SHIB)’ya gözünü dikti.

En büyük Ethereum balinaları Shiba Inu topluyor!

Ethereum ağındaki en büyük 500 balinayı takip eden popüler blockchain takip platformu WhaleStats, Shiba Inu (SHIB)’nun, stablecoinler ve stake edilen Ether (stETH) hariç, en büyük Ethereum balinalarının hodl ettiği, yani elinde tuttuğu en büyük üçüncü kripto para olduğunu söylüyor.

 

En büyük Ethereum balinaları gözünü Shiba Inu’ya dikti!

İlginizi çekebilir:

 

 

“En iyi 500 ETH balinası

148.197.940$ BEST

85.540.230$

84.571.717$ SHIB

$61,997,059$ BIT

57.980.317$ UNI

$56.226.206$ Unknown Token

50.710.608$ MATIC

36.478.758$ LINK

…hodl ediyor.”

SHIB’nin en büyük Ethereum balinaları tarafından bariz bir şekilde biriktirilmesi, önemli bir gelişme ile paralellik gösteriyor. Şöyle ki topluluk, Shiba Inu’nun ana zincir olan Ethereum’daki mevcut düşük işlem hızını iyileştirmeyi amaçlayan ve ekosistemin önerilen katman-2 zinciri olan Shibarium’un yakın zamanda başlatılmasını bekliyor.

İlginizi çekebilir:

Shytoshi Kusama adıyla bilinen Shiba geliştiricisi, geçtiğimiz ay 864.000 Twitter takipçisine Shibarium’un “çok yakında” geleceğini söyledi.

“Dünyanın yarısından fazlasının bayramı kutlu olsun. Shibarium ne zaman? Lütfen bunun çok yakında* geleceğini bilin. Ancak insanların aileleriyle geçireceği çok önemli bir zamanda (veya bunun ardından gelecek olan Yeni Yıl kutlamaları sırasında) olmayacak. Bu önümüzdeki günlerin tadını çıkarın. Önümüzdeki yıl insanlık için önemli bir yıl.”

 

 

Bu arada Shibarium, her işlemde SHIB’yi yakmayı ve muhtemelen satın alma tarafında likiditeyi daha güçlü hale getirmeyi amaçlıyor.

Shiba Inu geçen hafta rakibi Dogecoin’den daha iyi performans gösterdi ve aynı zaman diliminde DOGE %17 oranında yükselirken, SHIB coin, son yedi günde %24 kazandı. SHIB ve DOGE ayrıca Solana tabanlı rakip meme coin Bonk (BONK)’tan önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi.

( CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada SHIB coin fiyatı 0.00001041 dolardan işlem görüyor.)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.