Ünlü CEO kripto paraları hareketlendirecek 2 faktörü açıkladı

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Önde gelen kripto borsalarında olan FTX.US’un başkanı Brett Harrison, iki şeyin kripto para ticaret hacmini patlatacağını söyledi. Ayrıntılar haberimizde…

Kripto paralar bunları bekliyor

FTX ABD başkanı Brett Harrison’ın, kripto ticaret hacmini uykusundan uyandırabilecek iki katalizör olduğunu söylediği bildiriliyor. Fortune ile yeni bir röportajda Harrison, dijital varlık piyasalarındaki bir rallinin yanı sıra yetkililerden gelen düzenleyici netliğin kripto ticaret hacmini hayata döndürebileceğini söylüyor. Harrison konu hakkında şöyle konuşuyor: “Muhtemelen önemli ölçüde daha fazla hacim getirecek iki olay var. Biri, kripto fiyatlarının tekrar yükselmesi, elbette… bu hisse senetleri için de geçerli. İkincisi, bence, kripto borsaları üzerinde düzenleyici netliğin olduğu zamandır. ”

kripto para

Harrison, ABD yetkilileri tarafından birçok dijital varlığı denetlemek üzere Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nu (CFTC) güçlendirmek için önerilen son yasa tasarısının piyasaların aradığı netlik olabileceğini söylüyor. Harrison düzenleme taslakları hakkında şöyle konuşuyor:

Ama diyelim ki bu geçti ve şimdi CFTC, bilirsiniz, Bitcoin ve Ether üzerinde gözetime sahip ve FTX.US dijital varlık değişimi olarak kaydolabiliyor. Doğrudan kriptoya maruz kalmak isteyen her kurum, her koruma fonu, her aile ofisi yatırım fonu, bunu açıkça federal lisanslı bir borsada yapabilir. Bunun büyük bir fark yaratacağını düşünüyorum.

Harrison ayrıca ABD’deki netliğin dünyanın başka yerlerinde çığ gibi büyüyebileceğini söylüyor.

ABD’nin nasıl davrandığını görmek isteyen ve düzenlemelerini bu çerçevede şekillendirmeyi çok isteyen birçok yargı alanı var ve [ve bu ulusların çoğu], örneğin, hangi açıklamaların gerekli olduğunu bulmak için kayıt sürecimize bakacak. bir tokenin perakende yatırımcılar için listelenebilir sayılabilmesi için.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü CEO kripto paraları hareketlendirecek 2 faktörü açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.