BTC : 65623 ₺ ETH : 1644 ₺ XRP : 1.375 ₺ LTC : 318.1 ₺ USDT : 6.779 ₺ XLM : 0.546 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Bitcoin Haberleri Bitcoin’in bir sonraki hareketi bizi doğrudan 20.000 dolara taşıyabilir

Bitcoin’in bir sonraki hareketi bizi doğrudan 20.000 dolara taşıyabilir

Bitcoin’in bir sonraki hareketi bizi doğrudan 20.000 dolara taşıyabilir
0
huobi_koinmedya

Kripto yatırımcısı ve analisti, Crypto Kaleo lakaplı Twitter kullanıcısı geçtiğimiz günlerde, Bitcoin’in bir sonraki hareketi Temmuz ayı sonuna kadar 20.000 ABD dolarını test etmek olacağını iddia etti.

Bitcoin’in bir sonraki hareketi 20K olabilir mi?

Kripto analisti, eski tweet’lerinden birinde, Bitcoin’in şu anda Mayıs ayının başlarındaki hareketlerine benzer bir iz sürdüğünü ve benzer noktalarda aynı düşüş ve sekme gösterdiğini öne sürdü.

Aşağıdaki grafikte, analist BTC’nin Mayıs ayı başındaki fiyat hareketlerinin o kadar özdeş olduğunu gösterdi ki, Bitcoin’in 8000 dolardan 8,900 dolara çıkan ani hareketi, kimse tarafından öngörülememişti.

koinmedya_brave

Bitcoin’in 8.000 mücadelesi devam ediyor- başarabilecek mi?

Her ne kadar kripto yatırımcısı, ilk başta bu örüntünün önemsenecek bir şey olmadığını vurgulamıştı. Ancak, bir gün sonra attığı tweet ile belki de göz ardı edilmemesi gereken bir şey olduğunu söyledi.

koinmedya_brave

Tıpkı Kaleo’nun beklediği gibi, grafiği yayınlamasının ardından birkaç gün sonra Bitcoin BTC 9.000 $ seviyesinde sert bir şekilde reddedildi.

Bununla birlikte, Kaleo’ya göre en heyecan verici kısım ise,  bu örüntünün tamamının tekrar edilmesi durumunda ise Temmuz ayına kadar doğrudan 20.000 Dolara çıkmamız kaçınılmaz.

Uzmanından sene sonu Bitcoin fiyat tahmini

Nitekim, aşağıdaki tablo dünyanın bir numaralı kripto parasının Temmuz ayı sonuna kadar 20.000 ABD Doları olabilir. Daha sonra ise % 20 oranında geri çekilme yaşayabileceğini gösteriyor.

Peter Brandt: Bitcoin yükseldi ancak düzeltme kaçınılmaz

İz sürme modeli, şimdiye kadar, neredeyse tamamen doğru olmasına rağmen, önümüzdeki iki ay içinde Bitcoin’in bir sonraki hareketi 20K olabilir mi?

Yatırımcının kendisinin de dediği gibi, “bunu sadece zaman gösterecektir”

Kaynak