Binance listelemesinden sonra pump yapan coin!

Binance listelemesinden sonra pump yapan coin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cosmos (ATOM) tabanlı bir altcoin, Binance listelemesinden sonra yükseldi.

Binance listelemesi bu coine yaradı

Perşembe günü Cosmos (ATOM) tabanlı bir altcoin, Binance’in Innovation Zone platformunda listelendikten sonra yükseldi.

Binance, blok zincirler arası iletişimi (IBC) kullanarak, zincirler arası işlemleri etkinleştirmeyi amaçlayan Cosmos yazılım geliştirme kiti (SDK) üzerinde faaliyet gösteren Osmosis (OSMO) için alım satım hizmetlerini kullanıma sundu.

 

Binance listelemesinden sonra pump yapan coin!

 

İlginizi çekebilir:

Elon Musk Twitter’ı sonunda aldı! Dogecoin patladı!

Elon Musk Twitter anlaşması öncesi yine gündemde! – Çok konuşulan tweete ünlü isimden yanıt!


Projenin web sitesinden Binance listelemesini şöyle duyuruldu:

“Osmosis, kullanıcıların bono eğrileri ve çoklu-ağırlıklı varlık havuzları gibi benzersiz parametrelerle likidite havuzları başlatmasına olanak sağlar. Osmosis’in teşvik ödül yapısı da uyarlanabilir. Yönetim, belirli havuzlar için likidite ödülü (LP) uygulayarak stratejik olarak hedeflenen teşviklere izin verir.

Osmosis’de, Balancer’da olduğu gibi gözetim dışı, kendi kendini dengeleyen, zincirler arası token endeksinin oluşturulmasına ve yönetilmesine izin veren zincirler arası varlıklar için adil bir şekilde başlatılan, özelleştirilebilir otomatik bir piyasa yapıcıdır.”

Osmosis’in yerel yönetim tokeni OSMO, Binance borsasının, ani fiyat volatilerine daha yatkın olan kripto varlıkları için özel bir alım satım platformu olan Innovation Zone’da listelendi. Binance’in duyurusundan önce 1,30 dolar civarında işlem gören OSMO, %33’ten fazla artış kaydederek 1,73 dolara yükseldi.

Kripto para, duyurunun ardından bir miktar geri çekildi. CoinMarketcap verilerine göre gün içinde %24 artışla yazımız yayına hazırlanırken 1,61 dolardan işlem görüyor. Fiyat artışına rağmen, mart ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 11.25$’dan %85’ten fazla düşüş kaydetti.

İlginizi çekebilir:

Günün büyük haberi! Visa kripto para cüzdanı için düğmeye bastı!

Ufukta dev altcoin sezonu!” İşte boğa koşusunun başlayacağı tarih!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Binance listelemesinden sonra pump yapan coin!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.