Loading...
btc
BTC
0.77%
Bitcoin
67.173,14 USDT
eth
ETH
0.45%
Ethereum
3.519,51 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
394,85 USDT
xrp
XRP
3.92%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.49%
Litecoin
73,04 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
593,79 USDT
sol
SOL
2.92%
Solana
174,06 USDT
avax
AVAX
3.29%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.48%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.2%
Poladot
6,33 USDT
doge
DOGE
7.04%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.94%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Asya’dan gelen dev ortaklık! – XRP fiyatı için güzel günler yakın mı?

Asya’dan gelen dev ortaklık! – XRP fiyatı için güzel günler yakın mı?

Tether'den FTX ve Alameda çöküşü ile ilgili yatırımcıları rahatlatan açıklama
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple’dan XRP fiyatına pump yaptırabilecek ortaklık! Ünlü fintech şirketi, Japonya merkezli bir Web3 firması ile yeni bir ortaklığa imza attı.

Ortaklık haberi sonrası XRP fiyatı yükselir mi?

Ripple (XRP) de diğer kripto varlıklar gibi, uzun süren kripto kışının zorluklarını yaşamaya devam ediyor. Ancak diğerlerinden farklı olarak; Ripple, uzun bir süredir SEC ile olan yasal bir mücadelenin içinde.

Asya'dan gelen dev ortaklık! - XRP fiyatı için güzel günler yakın mı?

Bu zor günlere rağmen, XRP fiyatı son 24 saatte gelen yükselişler ile birlikte çok önemli bir destek seviyesini test ediyor. Bu umut verici gelişme, Ripple’ın Japonya merkezli bir Web3 firması ile ortaklık kurduğu yönündeki haberlerin hemen ardından geldi.

Metaverse’nin benimsenmesini artırmak için btrax Inc isimli şirket yeni projesi Web3 Design Lab’de Ripple ile ortak oldu.

İlginizi çekebilir:

Ripple CBDC ile ilgili büyük duyuruya hazırlanıyor!

Aslında San Francisco merkezli faaliyet gösteren tasarım şirketi btrax Inc., kısa süre önce “Web3 Design Lab” hizmeti vermeye başladı. Yeni proje ile şirket Japonya’da bulunan şirketler için Web3’de iş geliştirmeleri konusunda altyapı oluşturmayı ve yardım sağlamayı hedefliyor. Yakın zamanda tanıtımı yapılan bu hizmeti daha kolay hale getirmeyi amaçlayan btrax Inc, Ripple Labs ile bir ortaklık kurma kararı aldı.

Ayrıca btrax’ın Web3 Tasarım formu, Ripple’ın XRP Ledger’ı (XRPL) tarafından desteklenecek.

Asya'dan gelen dev ortaklık! - XRP fiyatı için güzel günler yakın mı?

Ripple Labs Strateji ve Operasyon Başkan Yardımcısı Emi Yoshikawa yeni ortaklık hakkında şöyle konuştu:

“Web3 projelerinin küresel pazarda ivme kazanmasını hedefleyen bu projede oluşturulan stratejik ortaklık XRPL’nin sağlamlığının da bir kanıtıdır.”

Bununla birlikte btrax tarafından yapılan duyuruya göre; şirket, proje aracılığı ile Japon şirketlerine üç hizmet sunacak. Bu hizmetler Web3 Araştırma ve Rapor, Web3 Eğitim Kampı ve bir de Web3 Tasarım Hizmetidir.

Bu arada haberin XRP fiyatı üzerindeki etkisi ise kısa sürdü.

XRP 0,35 doların üzerine çıktı!

Son gelen haberlere rağmen XRP, piyasadaki diğer varlıklar ile birlikte hareket etmeye devam ediyor.

XRP, 0,33 dolardaki önemli desteğin üzerine doğru küçük bir sıçrama yaptı. Buranın üzerinde çok tutunamayan varlık, yazımızı yayına hazırladığımız sırada tekrardan 0,35 doların altına geri döndü. Tarihsel olarak önemli bir destek seviyesine dönüşen 0,35 doların üstünde bir kapanış, yeni ortaklık haberinin fiyatlara daha fazla etki göstermesine yardımcı olabilir.

Koinmedya olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, mart ayında gördüğü 0,89 dolarlık seviyeden gördüğü sert düşüşlerle birlikte önemli bir destek seviyesi olan 0,40 doların kırılması, kripto kışının en zor dönemi olan haziran ayında gerçekleşti. O zamandan beri, bu seviyenin üzerine geri dönmek için mücadele etse de 0,40 dolarlık desteğe yalnızca bir kez dokundu.

0,33 dolarlık destek, Ripple için ayı piyasasındaki en son destek. Dahası FED Başkanı Jerome Powell’ın 26 Ağustos’ta yaptığı konuşma, XRP’nin vermiş olduğu bu zorlu mücadeleye yardımcı olmadı ve piyasalarda devam eden olumsuz hava ile birlikte XRP, 28 Ağustos’ta ilk kez 0,33 dolarlık desteği kırdı. 

Bu tarihten sonra XRP, 0,33 dolar seviyelerinde mücadelesini sürdürse de piyasa genelinde görülen yükseliş dalgası ile birlikte son 24 saat içinde %5’e varan bir artış elde etti.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada XRP fiyatı, 0,3475 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.