1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. 2 Milyon takipçili analiste göre bu altcoin %110’luk bir patlama yapabilir!

2 Milyon takipçili analiste göre bu altcoin %110’luk bir patlama yapabilir!

2 Milyon takipçili analiste göre bu altcoin %110’luk bir patlama yapabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında son 24 saattir bir hareketlilik yaşanıyor. Ünlü analist ise bu altcoine dikkat çekiyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin %110’luk bir patlama yapabilir!

Kripto para piyasasında son 24 saattir dikkat çeken bir hareketlilik yaşanıyor. Bitcoin, %10 değer kazandı ve yeniden 21.000 doların üzerine sıçradı. Yaşanan ufak çaplı ralli, kripto piyasasının toplam değerini 1 trilyon doların üzerine çıkardı.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Altcoinlerde Bitcoin’inin öncülüğünde yükselişe geçti. Ether, %5,74 değer kazanarak 1.700 doların üzerine çıktı.

Youtube’da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan kripto analiz kanalının analisti Guy ise son gelişmelerin ışığında kripto piyasasını değerlendirdiği ve tahminlerini paylaştığı bir yayın yaptı.

Ünlü analist, mevcut ters rüzgarlara rağmen akıllı sözleşme platformu Cardano ( ADA ) için yükseliş eğilimi gördüğünü açıkladı. Guy, ADA’nın mayıs ayından bu yana %50’den fazla düştükten sonra mevcut değerinin iki katından fazla artabileceğini tahmin ediyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Tüccarların ve yatırımcıların, birleşmenin uygun piyasa koşullarıyla sonuçlanmaması durumunda bir hedge için Ethereum rakiplerine yöneldiğine dikkat çekiyor.

“Son haftalarda, Cardano’nun ADA’sı, birleşmeyle ilgili yanlış giden bir şeye karşı ideal bir koruma olarak ortaya çıktı ve Cardano’nun yaklaşan güncellemesi, ADA’nın fiyat hareketini güçlendirebilir.”

Guy, Eylül ortasında gerçekleşecek olan birleşme ve Ethereum yükseltmesinden bir hafta sonra gerçekleşecek olan Vasil hard forkunun ADA’yı 1 dolara çıkarabileceğini öngördü.

ADA, yazım sırasında Coinmarketcap verilerine göre 0,49 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %5 değer kazanan ADA, 16,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile ekosistemin en değerli varlıkları arasında 8’inci sırada. Guy, ADA’nın uzun vadeli görünümünün ağın yaklaşan kilometre taşlarına bağlı olacağını söyleyerek “kripto varlığının fiyat hareketi sadece birleşme ve Vasil’den değil, aynı zamanda Eylül ayında da olabilecek diğer faktörlerden etkilenebilir” dedi.

İlgili: Cardano (ADA) canlı fiyatı

Kaynak

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: