1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Analistten hayret veren Cardano tahmini: 6 yıl sonra Ethereum’u….

Analistten hayret veren Cardano tahmini: 6 yıl sonra Ethereum’u….

Analistten hayret veren Cardano tahmini: 6 yıl sonra Ethereum’u….
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, Vasil hard forku sonrası bir türlü toparlanmayı başaramayan Cardano için ilginç bir iddia ortaya attı! İşte analistin şaşkınlık yaratan Cardano tahmini…

Cardano tahmini: 6 yıl sonra Ethereum’u geçecek!

Kripto para topluluğu arasında popüler bir analist ve YouTuber olan Ben Armstrong, Cardano (ADA)’nun uzun vadede Ethereum’u geçebileceğini iddia ediyor.

Cardano’nun piyasa değeri bakımından Ethereum’u geçeceğini söyleyen Armstrong (Twitter’da BitBoy), Twitter’da hayret veren bir tartışma başlattı.

 

 

Armstrong’a göre, gerçekçi olarak bu hedef altı yıl sonra gerçekleşebilir.

Piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra “Japon Ethereum’u” olarak anılan Cardano, şu anda 12,5 milyar dolar değerinde. Oldukça etkileyici bir değer olsa da bu, Ethereum (ETH)’un 156 milyar dolarlık değerine kıyasla çok düşük bir rakam. Ki boğa piyasasının zirvesinde, ikinci en büyük kripto para birimi yarım trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

Armstrong’un tahmini, Cardano topluluğunda böyle bir şeyin uzun vadede gerçekleşebileceğine inanan aşırı iyimserler tarafından da desteklendi.

Bununla birlikte söz konusu tweet, Ethereum topluluğundan da alaycı yanıtlar aldı.

İlginizi çekebilir:

 

Analistten hayret veren Cardano tahmini: 6 yıl sonra Ethereum’u….
Analistten hayret veren Cardano tahmini: 6 yıl sonra Ethereum’u….

 

YouTuber’ın kripto para topluluğu içinde biraz kötü bir üne sahip olduğu göz önüne alındığında, bu tahmine şüphe ile yaklaşmakta fayda var. 

Ki daha önce Armstrong, başka bir YouTuber’a, kendisini sahte kripto para projelerini teşvik etmekle suçlamasının ardından dava açmıştı. Dava, Armstrong için büyük bir hezimet olarak sona erdi. Çünkü Armstrong, topluluktan güçlü bir tepki aldıktan sonra davayı geri çekti.

Bu arada Cardano (ADA), son zamanlarda %25’ten fazla düşüşle, Ethereum’dan önemli ölçüde düşük performans gösterdi.

Ayrıca daha önce KoinMedya olarak bahsettiğimiz üzere, ADA coin bir düşüş paterni oluşturduktan sonra %30’luk bir düşüş riski ile karşı karşıya kalabilir. Token, geçen ay Vasil hard forkun etkisi ile piyasaya yayılan hype’dan yararlandı, ancak şimdi yeniden güç kazanmak için mücadele ediyor.

CoinMarketCap verilerine göre ADA coin, şu anda 0,3657 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Cross chain nedir? – DeFi için hayati öneme sahip zincirler arası köprüler hakkında her şey…

Dünyanın en büyük kripto para borsasından Bitcoin madencilerine güzel haber!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.