4 büyük kripto para için çarpıcı yorum: “Biri piyasayı çöküşe sürükleyebilir!”

Goldman Sachs yöneticisinden Solana için çarpıcı Ethereum benzetmesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin ile birlikte 4 büyük kripto paranın fiyat görünümlerine ilişkin önemli detaylar paylaştı.

4 büyük kripto para için fiyat tahmini: Bitcoin, Ethereum, Solana, Cardano

Popüler bir kripto para analisti Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Solana (SOL) ve Cardano (ADA) fiyat görünümlerine ilişkin önemli detaylar açıkladı.

Youtube’da yayınladığı yeni piyasa değerlendirmesine Bitcoin ile başlayan analist Jason Pizzino, takipçilerine en büyük dijital varlığın yaklaşık bir hafta boyunca art arda düşük seviyeler kaydettikten sonra yön noktasında bir belirsizlikle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

 

4 büyük kripto para için çarpıcı yorum: "Biri piyasayı çöküşe sürükleyebilir!"

 

“Bitcoin hala orada duruyor. Ancak, eğilim şu anda belirsiz. Yaklaşık 18.900$’daki bir önceki dip seviyenin altına düştü ve bu nedenle son 24 saatte bir önceki dip seviye yaklaşık 18.800$ veya 18.700$ oldu.

Her iki durumda da yaklaşık altı ya da yedi gündür düşüşte.”

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, yazımız yayına hazırlanırken, 19.229 dolardan işlem görüyor.


İlginizi çekebilir:

 

 

Cardano (ADA) hakkında da konusan Pizzino, piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto varlığın son 20 ayın en düşük seviyesini gördükten sonra akıllı sözleşme tokenleri içinde en zayıfının o olduğunu söylüyor.

Kripto analistine göre, Cardano hakkında piyasaya yayılan kötü haberlerin dijital varlık piyasasının geri kalanı üzerinde de olumsuz bir etkisi olabilir.

“ADA yeni diplere ulaştı. 0,38 dolara ulaştık ve trend düştü. Yani kötü bir haber alırsak; bu, piyasayı alt üst edecek. Diğer piyasalardan daha fazla, çünkü trend açıkça düşüş gösteriyor ve fiyat en düşük seviyelere kırıldı. Diğerlerinden daha zayıf, zayıf at bu.”

Cardano, yazımız yayına hazırlanırken en son Şubat 2021’de ulaşılan bir seviye olan 0,36 dolardan işlem görüyor.

Pizzino, Ethereum’un en güçlü rakiplerinden biri olan Solana’nın Cardano ile benzer bir konumda olduğunu ancak çok fazla düşmediğini söylüyor. Solana ağının yerel tokeni SOL, 28.95 dolardan işlem görüyor. Bu seviye en son 2021 yılının temmuz ayında görülen en düşük seviye.

Akıllı sözleşme blockchainlerinden Cardano, Solana ve Ethereum’un yerel tokenlerini karşılaştıran Pizzino, bu üçü içinden en zayıf olanın Cardano olduğunu söylüyor. 

“Solana, benzer. Ama henüz yeni diplere inmedi.

ETH 1,280 dolar civarında ve hala 880 dolarlık en düşük seviyesinin üzerinde. Yani diğerlerine göre daha güçlü bir konumda.

Solana ise biraz daha zayıf ve ADA ise, üçünden daha zayıf.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
4 büyük kripto para için çarpıcı yorum: “Biri piyasayı çöküşe sürükleyebilir!”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.