1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Analist kripto piyasasında en iyi performans gösterecek 3 coini açıkladı: Bitcoin,…

Analist kripto piyasasında en iyi performans gösterecek 3 coini açıkladı: Bitcoin,…

Analist kripto piyasasında en iyi performans gösterecek 3 coini açıkladı: Bitcoin,…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir analist, kripto piyasasındaki bazı coinlerin piyasanın geri kalanına göre çok daha iyi performans göstereceğini iddia ediyor.

Kripto piyasasında en fazla yükselecek 3 coin: Bitcoin, SUSHI, Chainlink (LINK)

Kripto pyasasında popüler olan bir analisti, Bitcoin ve merkezsiz borsa tokeni Sushiswap (SUSHI) dahil olmak üzere birkaç altcoin için tahminlerini açıkladı.

Sosyal medyada Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, Twitter’da takipçilerine Bitcoin’in sıçrama yapmadan önce muhtemelen biraz daha düşmesi gerektiğini söyledi.

“Görünüşe göre bu dip seviyeler, önce yeşil talep bölgesiyle birlikte geliyor; 18.000 dolarda daha yüksek bir sıçrama beklerdim.”

 

BTC, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 19.088 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto varlık, son 24 saatte %0.22 arttı.

Analist kripto piyasasında en iyi performans gösterecek 3 coini açıkladı: Bitcoin,…
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Ayrıca Altcoin Sherpa, üssel hareketli ortalama (EMA) ve Fibonacci (fib) düzeltmesinin gösterdiği destek ve direnç seviyelerine göre SUSHI’nin yakında bir sıçrama yapabileceğini düşünüyor.

“SUSHI: Bu alan haftalık ve 4 saatlik grafikte 200 EMA’dan ve .50 fibden bir sıçrama yaratmalı, buraya girmeden önce biraz konsolidasyon görmek isteyebilir. Yine de gündeme gelebilecek bazı tuhaf haberlere dikkat edin…”

 

 

CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yaklaşık %7,5 düşüş kaydeden SUSHI, yazımız yayına hazırlanırken 1,16 dolardan işlem görüyor.

Bu arada analist, merkezsiz oracle ağı Chainlink (LINK)’in fiyat görünümü konusunda da iyimser.

“LINK: Şimdilik bunu bir stabilcoin gibi görsem de LINK coinin, daha yüksek zaman dilimindeki grafiklerde uzun vadeli bir yatırım olarak oldukça makul göründüğünü düşünüyorum. Bence bir akümülasyon yani birikim aralığında ve sonunda bunun gerçekten yükseldiğini göreceğiz.”

 

LINK şu anda 6.92 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. sırada yer alan kripto para, son 24 saatte %1,44 düştü.