1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. 2022 çöküşünü bilen analistten 3 kripto para için ralli tahmini: Bitcoin,…

2022 çöküşünü bilen analistten 3 kripto para için ralli tahmini: Bitcoin,…

2022 çöküşünü bilen analistten 3 kripto para için ralli tahmini: Bitcoin,…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında bu yıl yaşanan çöküşü önceden bilen popüler bir analist, şimdi Bitcoin ile birlikte 3 kripto para için ralli öngörüyor.

3 kripto para için ralli öngörüsü: Bitcoin Litecoin, Stellar

Bitcoin’in bu yılki çöküşünü önceden bilen Capo adlı kripto analisti, düşüş trendi yeniden başlamadan önce Bitcoin (BTC), Stellar (XLM) ve Litecoin (LTC) için kısa ralliler öngörüyor.

Capo, Twitter’da takipçilerine, perşembe günü yayınlanması planlanan Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) raporuna kadar, bu 3 kripto para için bir ralli beklediğini söyledi.

İlginizi çekebilir:

“4 ay içinde dolar çökecek! Gümüş ve Bitcoin alın!”

Bitcoin, Rusya Ukrayna Savaşı’ndaki yeni gelişmelere tepki verdi! – Güncel BTC teknik analizi

 

 

İşin ilginç yanı; Capo, BTC’nin 21.000 dolara kadar yükselebileceğini, ancak raporun yayınlanmasının ardından en büyük dijital varlık için bir çöküş öngördüğünü söyledi.

“Güncelleme yok = değişiklik yok… Daha sonra yeniden değerlendireceğim, ancak yine de bir sonraki TÜFE verisinden önce piyasada bir pump bekliyorum. Yeni dip seviyeleri kaydetmeden önce BTC, muhtemelen 21.000 dolar olacak.”

 

Esasen traderlar, ABD Merkez Bankası’nın faiz oranlarını yükseltmeye devam edip etmeyeceğine dair ipucu verdiği için TÜFE raporlarını dikkatle izliyor.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre BTC, gün içinde %2’nin üzerinde düşüşle 19.044 dolardan işlem görüyor.)

 İlginizi çekebilir:

Ünlü analist parabolik Bitcoin boğa koşusunu tetikleyecek katalizörü açıkladı!

Ethereum grafiğinde korkutan formasyon! 3 haneli rakamlara düşüş mü?

 

Ayrıca Capo’nun radarındaki bir başka kripto para da uluslararası havalelerde iki fiat para birimi arasında bir köprü görevi görecek şekilde tasarlanmış olan XLM. Analist XLM’nin, değerinin yaklaşık %50’sini kaybetmeden önce, 0.167 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor.

 

2022 çöküşünü bilen analistten 3 kripto para için ralli tahmini: Bitcoin,...

 

(Yazımız yayına hazırlanırken, XLM, gün içinde %4,20 düşüşle 0.122$ değerinde.)

Sıradaki kripto para ise, Capo’nun 58 dolarlık hedefine doğru %12’nin üzerinde yükseleceğini tahmin ettiği Litecoin.

 

 

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre Litecoin, son 24 saatte %4’ün üzerinde bir düşüş kaydederek, 51,77$’dan işlem görüyor.)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.