Bu memecoin, 2022’de 100.000’den fazla yeni yatırımcı çekti

memecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu, fiyat dalgalanmalarına rağmen 2022’de 100.000’den fazla yatırımcı buldu. Memecoin Shiba Inu (SHIB), kripto piyasasında daha geniş bir düzeltmenin ortasında varlığın değerinin dalgalanma yaşadığı çalkantılı bir 2022 kaydetti. Bastırılmış piyasa koşullarına rağmen, SHIB, geliştirme ekibi varlığa daha fazla fayda sağlamaya başladıkça daha fazla sahip çekmeyi başardı.

Shiba Inu, fiyat dalgalanmalarına rağmen 100.000’den fazla girişimci ekledi

Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), kripto piyasasında daha geniş bir düzeltmenin ortasında varlığın değerinin dalgalanma yaşadığı çalkantılı bir 2022 kaydetti. Bastırılmış piyasa koşullarına rağmen, SHIB, geliştirme ekibi varlığa daha fazla fayda sağlamaya başladıkça daha fazla sahip çekmeyi başardı.

Bu şartlar altında, Shiba Inu 2022’de en az 109.033 yeni sahip ekledi. Ancak, SHIB sahiplerinin yıl boyunca, çoğunlukla varlık fiyatı hareketiyle bağlantılı olarak dalgalandığını belirtmekte fayda var. SHIB sahipleri azalan ilgiye rağmen artıyor. SHIB‘nin daha fazla sahip ekleme yeteneği, 2021’deki yükselişten sonra meme coinlerine olan ilginin azalmasının arka planında geliyor.

 

memecoin

Memecoinin popülaritesindeki düşüş Google Trendler’de vurgulandı. Veriler, geçen yıl içinde “Shiba Inu” anahtar kelimesi için yapılan küresel aramaların bu yıl Temmuz ayında bir yıldan fazla bir sürenin en düşük noktasına düştüğünü gösterdi. Bununla birlikte, devam eden geliştirme ile SHIB ekibi, varlığı daha uygulanabilir hale getirmek için çeşitli girişimlerde bulundu.

Özellikle, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığı, token arzını en aza indirmeyi ve potansiyel olarak değerlemede bir artışı tetiklemeyi amaçlayan artan bir yanma oranı gibi faaliyetler kaydetti. Bugüne kadar 410 trilyondan fazla token yakıldı. Aynı zamanda, platform, takas edilemeyen token (NFT’ler) alanından yararlanarak oyun sektörüne giriş yaptı. Bu doğrultuda, Shiba Inu NFT’lerinin bir koleksiyonu olan SHIBOSHIS projesi, sahiplerinin VR oyunlarının yanı sıra NFT para basma, ticaret ve dijital arazi edinimine aktif olarak katılmalarını sağlamayı amaçlıyor. Konsept toplumdan artan ilgi görmeye devam ediyor.

memecoin


Ayrıca, SHIB nispeten ucuz varlıklar arasında ortaya çıkarken, yatırımcılar Bitcoin (BTC) gibi yerleşik dijital para birimlerini memecoin lehine terk ediyor gibi görünüyor. Örneğin, yeni veriler, Hintli yatırımcıların, varlığın 2021 momentumunu yeniden alevlendirmesini umarak SHIB’ye giderek daha fazla yatırım yaptığını gösteriyor.

Ayrıca, yatırımcı sayısındaki büyüme, varlığın genel kripto piyasası oynaklığı tarafından tartılmaya devam etmesiyle ortaya çıkıyor. Yazım saatine göre, token son 24 saatte %11’in üzerinde önemli kazançlarla 0.00001043 dolardan işlem görüyordu. Son büyüme, varlığın Ekim 2022’nin sonuna kadar 0.000013 dolardan işlem göreceğini öngörerek, CoinMarket kripto topluluğu arasındaki yükseliş görünümüyle uyumlu.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bu memecoin, 2022’de 100.000’den fazla yeni yatırımcı çekti
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.