1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu (SHIB) muazzam geri dönüş fırsatları gösteriyor

Shiba Inu (SHIB) muazzam geri dönüş fırsatları gösteriyor

Shiba Inu (SHIB) muazzam geri dönüş fırsatları gösteriyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SHIB, güçlü düşüş etkisinin ardından 0,00001101 dolara düştü. Shiba Inu fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
En güçlü direnç 0.00001163 dolarda bulunuyor. En güçlü destek 0,00001100 dolarda bulunuyor. Shiba Inu fiyat analizi, piyasada düşüş eğilimi gösteriyor ve piyasa, SHIB’nin fiyatını önemli ölçüde düşürerek olumsuz yönde hareket ediyor.

Ancak bundan sonra, SHIB’nin maliyeti bir çökme yaşadı ve 0.00001162 dolardan 0.00001115 dolara düştü; 06 Ekim 2022’de SHIB/USD daha da ivme kaybetti ve ertesi gün büyük bir düşüş hareketi elde etti. Bugün, 7 Ekim 2022’de fiyat hafif bir düşüş trendi yaşıyor ve SHIB’nin fiyatının 0.0001110 $ işaretinin altında kalmasına neden oluyor. Fiyat bir ani düşüş yaşadı ve 0,00001101 dolara ulaştı. Ayrıca, kripto para birimi aşağı yönlü riskler gösteriyor ve düşüş eğilimi izliyor.

SHIB’de son gelişmeler

Shiba Inu fiyat analizi, sağlam bir düşüş eğilimi izleyen piyasayı ortaya çıkardı. Bununla birlikte, piyasa oynaklığı artar, direnci ve desteği açılmaya zorlar ve kripto para biriminin fiyatını oynaklık dalgalanmalarına daha yatkın hale getirir. Sonuç olarak, Bollinger’in bandının üst sınırı, SHIB için en güçlü direnç görevi gören 0.00001169 $’dır. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SHIB için en güçlü destek noktası görevi gören 0,00001100 ABD Doları’nda mevcuttur.

Shiba Inu

SHIB/USD fiyatı Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor ve bu da piyasayı aşağı yönlü hale getiriyor. Bu nedenle, piyasa muazzam geri dönüş fırsatları gösteriyor ve muhtemelen boğaları destekliyor. Bununla birlikte, fiyatın yakında desteği kırmaya çalıştığı için, desteğe yönelik mevcut hareket nedeniyle fiyatın aşağı yönlü bir harekete devam etmesi bekleniyor.

Shiba Inu fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanının 37 olduğunu ve SHIB/USD’nin düşük nötr bölgede düşmesine neden olduğunu ortaya koyuyor. Bununla birlikte, RSI, azalan bir piyasayı ve satış faaliyetlerinin hakimiyetini gösteren daha fazla düşüş eğilimini takip ediyor.

Shiba INU

Shiba Inu fiyat analizi, düşüş piyasasını ortaya çıkardı. Ayrıca, piyasanın oynaklığı azalan bir trend izliyor gibi görünüyor, bu da Shiba Inu’nun fiyatını oynaklık dalgalanmalarına karşı daha az savunmasız hale getiriyor. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı, SHIB için en güçlü direnç görevi gören 0.00001163$’da bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SHIB için en güçlü destek noktası görevi gören 0,00001048 ABD Doları’dır. Görünüşe göre piyasa 0.00001163 dolarda güçlü bir direnç buldu.

Shiba Inu fiyat analizi, pazarın tam bir düşüş hareketine girdiğini ortaya koyuyor ve Shiba Inu’nun gelecekteki amortismanı için yer gösteriyor. Ayrıca, ayılar şu anda piyasaya hakim ve muhtemelen bunu devam ettirecek. Sonuç olarak, piyasa, SHIB’yi istikrarsızlaştırabilecek ve daha fazla değer kaybedebilecek daha fazla azalan faaliyet için büyük bir alan sunuyor. Ancak piyasa bozuk olduğu için boğaların yakında piyasayla ilgileneceğini varsayabiliriz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: