1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Analiz platformundan patlamaya hazırlanan kripto para tüyosu!

Analiz platformundan patlamaya hazırlanan kripto para tüyosu!

Analiz platformundan patlamaya hazırlanan kripto para tüyosu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analiz platformu, borsalarda en yüksek arzdan birine sahip olan Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoinin bir süre yatay işlem yaptıktan sonra, giderek artan bir volatilite ile karşı karşıya kalacağını söylüyor.

Kripto para tüyosu: Bu coin büyük bir volatiliteye hazır!

Kripto analiz platformu Santiment, otomatik piyasa yapıcısı (AMM) Bancor’un yerel tokeni BNT’nin, borsalardaki arzı üç ay öncesine göre %46 arttığı için fiyatının da arttığını söylüyor.

“Bancor’un fiyatı bugün hızla yükseliyor ve iki hafta içinde ilk kez 0,4556 doların üzerine çıktı. İlk 200 içinde borsalarda en yüksek arzdan birine sahip bir altcoin olarak, BNT için yakın bir zamanda büyük bir volatile patlaması olabilir.”

İlginizi çekebilir:

2022 çöküşünü bilen analistten 3 kripto para için ralli tahmini: Bitcoin,…

Analist kripto piyasasında en iyi performans gösterecek 3 coini açıkladı: Bitcoin,…

 

 

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, BNT 0,426$’dan işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) hakkında da yorum yapan Santiment, şu anda 19,173$’lık bir fiyattan işlem gören en büyük kripto varlığın, büyük işlemlerdeki düşüş nedeniyle son birkaç ayda daha düşük volatilite gördüğünü söylüyor.

 

Analistten patlamaya hazırlanan kripto para tüyosu!
Analiz platformundan patlamaya hazırlanan kripto para tüyosu!

 

“Bitcoin’in fiyat hareketi son dört ayda nispeten “sıkıcı” hale geldiği için, balina varlığındaki eksikliğin bu düşük volatilite ile yakinen ilgili olduğunu görüyoruz. Değeri 100.000$ ve üzeri olan işlemler ile yine değeri 1.000.000$  ve üzeri olan BTC işlemleri, 2020’de en son görülen seviyelere düştü.”

Analiz şirketi, genel olarak kripto piyasalarının, fiyatlardaki düşüş nedeniyle, popülaritesinin de azaldığını söylüyor.

 

 

“Piyasalarda oldukça fazla kan var. Portföyünüz ağırlıklı olarak son 30 gün içinde BNB, XLM, QNT, MKR, HT veya yükselen diğer birkaç altcoinden oluşmuyorsa, zarardasınız. Bu, hala kripto para birimiyle ilgilenenlerin sayısındaki azalmaya da yansıyor.”

İlginizi çekebilir:

“Büyük kırılma çok yakın! Altcoin sezonuna hazır olun!” 

TÜFE 3 büyük kripto parayı nasıl etkileyecek? – Bitcoin, Ethereum, Ripple teknik analizi

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.