1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Dünyanın en büyük kripto para borsasından Bitcoin madencilerine güzel haber!

Dünyanın en büyük kripto para borsasından Bitcoin madencilerine güzel haber!

Dünyanın en büyük kripto para borsasından Bitcoin madencilerine güzel haber!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsası bugün, Bitcoin madencilerine heyecan verici bir haberle geldi.

Bitcoin madencilerine müjde: 500 milyon dolarlık fon havuzu

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Bitcoin madenciliğini desteklemek için yüz milyonlarca dolar toplamayı planlıyor.

İlgili – Bitcoin madenciliği nedir ve BTC nasıl üretilir? Evde Bitcoin mining nasıl yapılır?

 

Dünyanın en büyük kripto para borsasından Bitcoin madencilerine güzel haber!

 

Şirket tarafından düzenlenen yeni bir basın açıklamasında Binance, kripto madenciliği endüstrisini desteklemek için 500 milyon dolarlık bir bağış toplama havuzu başlattığını söyledi.

“Dünyanın en önemli kripto madenciliği havuzlarından biri olan Binance Pool, sağlıklı bir dijital varlık ekosisteminin korunmasına yardımcı olmayı bir sorumluluk olarak görüyor. Mevcut piyasa koşulları altında Binance Pool, kripto madencilerini ve dijital altyapı sağlayıcılarını desteklemek için 500 milyon dolarlık bir kredi projesi başlatıyor.

Alanında ilk örnek olan bu proje, küresel olarak hem kamu hem de özel blue-chip Bitcoin madencilerine ve dijital varlık altyapısı şirketlerine güvenli borç finansmanı hizmetleri sağlamak üzere tasarlandı.”

Binance’e göre bu havuzun amacı, öncelikli olarak kripto madencilerine 500 milyon dolarlık krediye erişim sağlamak.

Bu arada borç talebinde bulunacak olan madencilerin, 18 ila 24 ay arasında, %5 ila %10 arasında faiz oranları ve yeterli teminatlar dahil olmak üzere belirli kredi koşullarını kabul etmeleri gerekecek.

Ayrıca Binance, bulut madenciliği hizmetlerini başlatmak istediğini ve aynı zamanda bulut madenciliği satıcılarıyla ortak olmak istediğini söylüyor.

Yine bu ayın başlarında, Binance CEO’su Changpeng Zhao, firmanın çeşitli anlaşmalar için kullanmak üzere kasasında 1 milyar doların üzerinde fon olduğunu söyledi.

İlginizi çekebilir:

4 büyük kripto para için çarpıcı yorum: “Biri piyasayı çöküşe sürükleyebilir!”

Analiz platformundan patlamaya hazırlanan kripto para tüyosu

2022 çöküşünü bilen analistten 3 kripto para için ralli tahmini: Bitcoin,…

Analist kripto piyasasında en iyi performans gösterecek 3 coini açıkladı: Bitcoin,…

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.