Piyasa düşerken %200’e yakın fiyat patlaması yapan 4 altcoin

Ripple'a Talep Patlaması Var İki Yeni Şirket Daha Onay Verdi
Ripple'a Talep Patlaması Var İki Yeni Şirket Daha Onay Verdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gözlerden uzak 4 altcoin, bir hafta gibi kısa bir sürede iki katından fazla değer kazanarak fiyat patlamaları yaşadı. Hem de Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi sektör liderlerinin çöküşler yaşadığı bir dönemde.


Piyasa düşerken %200’e yakın fiyat patlaması yapan 4 altcoin

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) son bir haftada dalgalanmalar yaşadı ve genel olarak uzun süredir belirli seviyelerin altında baskı görüyor. Ancak 4 altcoin var ki son bir haftada iki katından fazla yükselişler yaptı. Hem de çoğu kişinin gözünden kaçan altcoinler.

Son yedi günde böyle yükselişler yapan altcoinlerden biri GXChain (GXC). GXC, izinsiz bir blockchain ve kuruluşların veri depolama, yükseleme, hesaplara ve alış verisi yapmak için tasarlandı.

GXC fiyatı son yedi günde 0.479 dolar dip seviyeden 1.75 dolara kadar yükselerek yüzde 265’lik dev bir haftalık artış kaydetti. Tabii bu veri ekonomisi blockchaininin yerel kripto parası o zamanda bu yana bir miktar gerileyerek 1.21 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında 19,000 dolar desteğinden yükseliş: Güncel BTC teknik analizi

Bu haftanın başka bir sıcak altcoini Rich Quack (QUACK). Topluluk destekli bu altcoinin amacı yeni nesil kripto protokollerini hayata geçirmeye yardımcı olmak için çok zincirli bir fırlatma eko sistemi olmak.

QUACK de bir haftada yüzde 216 ralli yaptı. 0.00000000106 dolar dipten 0.00000000335 dolar zirveye ulaştı. QUACK fiyatı şu an 0.00000000261 dolardan işlem görüyor.

altcoin


Sırada PHA var. Phala Network’ün yerel coini. Veri gizliliğinden ödün vermeden büyük bulut işlemeyi etkinleştirmeyi amaçlayan bir proje. PHA fiyatı bir haftada 0.071 dolar dipten 0.218 dolar zirveye yüzde 207’lik bir patlama yaptı.

PHA şimdi bir miktar gerileyerek 0.214 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Ethereum fiyatında yeni yükselme girişimi: Güncel ETH teknik analizi

Son olarak büyük hareket kaydeden SingularityNET (AGIX) var. Bireysel AI algoritmalarından bağımsız AI uygulamalarına kadar çeşitli yapay zeka hizmetleri için blok zinciri tabanlı bir pazar yeri olmayı hedefleyen bir proje. AGIX fiyatı son 7 günde 0.042 dolar dipten 0.121 dolar zirveye yüzde 188 oranında ralli yaptı.

AGIX şimdi 0.0714 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Piyasa düşerken %200’e yakın fiyat patlaması yapan 4 altcoin
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.