1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum tabanlı kripto cüzdanı Metamask’tan kripto transferinde devrim

Ethereum tabanlı kripto cüzdanı Metamask’tan kripto transferinde devrim

Ethereum tabanlı kripto cüzdanı Metamask’tan kripto transferinde devrim
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum cüzdanı Metamask Sardine aracılığı ile bankadan kripto transferlerine başlıyor. 11 Ekim’de yayınlanan bir Consensys blog gönderisine göre, Ethereum tabanlı cüzdan Metamask, otomatik takas odası (ACH) takas traderı Sardine aracılığıyla bankadan kriptoya anında transferler ekledi. Kripto para çevrelerde konuşulan, Metamask’ın Sardine’nin ACH servisleri aracılığıyla anında bankadan kriptoya transferler eklemesinin ayrıntıları hberimizde.

Ethereum tabanlı kripto cüzdanı Metamask’tan kripto transferinde yenilik

Metamask kullanıcıları fiat’ı 30’dan fazla kripto tokenle değiştirebilir. Salı günü, kripto şirketi Consensys, ETH cüzdanı Metamask’ın ACH şirketi Sardine aracılığıyla bankadan kriptoya transferleri eklediğini açıklayan bir duyuru yayınladı. Consensys, yakın zamanda yayınlanan blog yazısında, “Sardine’nin yeni anında ACH entegrasyonuyla, ödeme gecikmesi olmadan anında kripto satın alabilirsiniz” diye açıklıyor. Kripto firması şunları ekledi: “Anında ACH, standart bir ACH siparişi gibi siparişlerin günler yerine dakikalar içinde tamamlanmasını sağlar ve normal ACH’nin aksine tatil günlerinde çalışır.”

Ethereum

Sardine üzerinden yeni eklenen özellik, Metamask kullanıcılarının günlük maksimum 3 bin dolar limitle kripto para birimleri için fiatlarını transfer etmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca 30’dan fazla kripto varlığı satın almak için haftada 5 bin dolara veya ayda 25 bin dolara kadar harcayabilir. Consensys’in blog yazısı, Sardine’nin yalnızca hızlı ACH hizmetleri sunmakla kalmayıp aynı zamanda “sağlam uyumluluk ve dolandırıcılığı önleme altyapısı” sağladığını söylüyor.

Consensys ayrıca Sardine’nin Tom Brady’s Autograph, kripto borsası FTX ve Moonpay gibi kripto firmaları tarafından kullanıldığını belirtiyor. Consensys, “Şirket, gerçek zamanlı dolandırıcılık tespitinde lider ve kullanıcıların ACH’den kriptoya çözümüyle parayı daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşımasına olanak tanıyor. Sardine, kullanmak için paranın hesabınıza geçmesini beklemek yerine size anında parayı gönderiyor, böylece herhangi bir gecikme beklemenize gerek kalmıyor” şeklinde açıklamada bulundu.

Consensys’e ek olarak, resmi Metamask Twitter sayfası şu tweet’i attı: “Sardine’nin ödeme sistemi dolandırıcılıkla mücadeleye yardımcı olur ve anında satın alımlara izin verir” ve kullanıcıların yeni eklenen özelliği nasıl kullanmaya başlayabileceklerini özetledi. Metamask’ın 15 Ekim’deki web portalı, yazılımın “dünya çapında 30 milyon kullanıcı” tarafından kullanıldığını iddia ediyor.

Kaynak

Etiketler: