1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bir sonraki boğa koşusunda bu üç altcoin çok kazandıracak!

Ünlü analiste göre bir sonraki boğa koşusunda bu üç altcoin çok kazandıracak!

Ünlü analiste göre bir sonraki boğa koşusunda bu üç altcoin çok kazandıracak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti InvestAnswers, yeni boğa koşusunda üç altcoinin çok iyi getiri elde edeceğini savundu. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analiste göre bir sonraki boğa koşusunda bu üç altcoin çok kazandıracak!

Kripto para piyasası uzun süredir durgun ve bir birikim aşamasından geçiyor. Bir sonraki boğa sezonunda koşunun ön sıralarında olacak altcoinleri tahmin etmeye çalışan analistler detaylı teknik verilere odaklanarak analizler yapıyor.

Bunlardan biri de InvestAnswers isimli Youtube kanalında tahminlerini paylaşasan kripto analisti. Analist, Benjamin Cowen ve Rob ile yeni bir video tartışmasında bir sonraki boğa koşusunda önemli çıkış yapacağını düşündüğü üç altcoini açıkladı.

altcoin

Analist, mevcut ayı piyasasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışında bakmaya değer üç kripto varlık olduğunu söylüyor. InvestAnswers’in radarındaki üç altcoin ise Ethereum rakipleri Solana (SOL), Fantom (FTM) veölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

“Bu yılın başında beri, bir şeyler satmak dışında satın aldığım iki altcoin Bitcoin ve Solana idi. Ethereum’daki pozisyonumu değiştiriyorum. Göreceli bir piyasa değeri değerlendirme perspektifinde, bugün gerçekte yaptıklarına göre çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Solana çok iyi bir alternatif. Ama baktığım tokenomiklere ve günlük aktif kullanıcılara dayanarak, MATIC’i seviyorum. Fantom’da seçeceğim altcoinler arasında yer alıyor.”

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini

Yazının kaleme alındığı sırasında SOL 29,97 dolardan işlem görürken, FTM 0,20 dolardan el değiştiriyor ve MATIC 0,79 dolardan fiyatlandırılıyor. Her üç altcoin de geçtiğimiz yıl gördükleri tüm zamanların en yüksek değerinin çok uzağında.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: