Ünlü analiste göre bir sonraki boğa koşusunda bu üç altcoin çok kazandıracak!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti InvestAnswers, yeni boğa koşusunda üç altcoinin çok iyi getiri elde edeceğini savundu. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analiste göre bir sonraki boğa koşusunda bu üç altcoin çok kazandıracak!

Kripto para piyasası uzun süredir durgun ve bir birikim aşamasından geçiyor. Bir sonraki boğa sezonunda koşunun ön sıralarında olacak altcoinleri tahmin etmeye çalışan analistler detaylı teknik verilere odaklanarak analizler yapıyor.

Bunlardan biri de InvestAnswers isimli Youtube kanalında tahminlerini paylaşasan kripto analisti. Analist, Benjamin Cowen ve Rob ile yeni bir video tartışmasında bir sonraki boğa koşusunda önemli çıkış yapacağını düşündüğü üç altcoini açıkladı.

altcoin

Analist, mevcut ayı piyasasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışında bakmaya değer üç kripto varlık olduğunu söylüyor. InvestAnswers’in radarındaki üç altcoin ise Ethereum rakipleri Solana (SOL), Fantom (FTM) veölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

“Bu yılın başında beri, bir şeyler satmak dışında satın aldığım iki altcoin Bitcoin ve Solana idi. Ethereum’daki pozisyonumu değiştiriyorum. Göreceli bir piyasa değeri değerlendirme perspektifinde, bugün gerçekte yaptıklarına göre çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Solana çok iyi bir alternatif. Ama baktığım tokenomiklere ve günlük aktif kullanıcılara dayanarak, MATIC’i seviyorum. Fantom’da seçeceğim altcoinler arasında yer alıyor.”

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini


Yazının kaleme alındığı sırasında SOL 29,97 dolardan işlem görürken, FTM 0,20 dolardan el değiştiriyor ve MATIC 0,79 dolardan fiyatlandırılıyor. Her üç altcoin de geçtiğimiz yıl gördükleri tüm zamanların en yüksek değerinin çok uzağında.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analiste göre bir sonraki boğa koşusunda bu üç altcoin çok kazandıracak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.