1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist, Shiba Inu ve Ripple için yeni hedef verdi!

Analist, Shiba Inu ve Ripple için yeni hedef verdi!

Analist, Shiba Inu ve Ripple için yeni hedef verdi!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, yükseliş trendine hazırlanan Shiba Inu ve Ripple için nihai hedefi verdi!

Yükseliş trendine hazırlanan iki kripto para: Shiba Inu ve Ripple

Ünlü bir kripto analistine göre, meme (internet espirileri) temali Shiba Inu (SHIB) coin, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır görünüyor. Ayrıca analist, XRP için de destansı bir ralli öngörüyor.

Popüler kripto analisti Scott Melker, Doge coin katili Shiba Inu’nun bir kez daha tüm zamanların en yüksek seviyesini test etmeye hazır olduğunu iddia ediyor.

Analist, Shiba Inu ve Ripple için yeni hedef verdi!

110.000 YouTube abonesi olan analist, yeni bir piyasa değerlendirmesinde Shiba Inu’nun, son birkaç haftadır düşüş eğiliminde kalmasına neden olan diagonal direnci kırdıktan sonra, bullish bir görünüme geçtiğini söyledi.

“Bunu, direnci kırdığı için aldım ve tekrar zirvelere dönebileceğini düşünüyorum… Bu şeyin bir ton hacmi var. Bu dört saatlik mumun, son birkaç günkü en büyük mum olduğunu görüyoruz. Bu çok hoşuma gitti. Burada benim hedefim 0.00089$.”

İlgili: Shiba Inu yatırımcıları bu habere çok sevinecek!

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada SHIB, 0.00005311 dolardan işlem görüyor.)

Twitter’da “The Wolf of All Streets” ismiyle tanınan Melker, ayrıca diagonal direncini kıran ve burayı destek olarak yeniden test eden Ripple XRP’yi de radarına aldı.

İlgili: En güncel Ripple fiyat tahminleri 2021-2025

Melker’in grafiğine göre, XRP 1,96$’a yükselmeye hazırlanıyor. Ve bu da 1,19$’lık mevcut fiyattan %64’den büyük bir kazanıma işaret ediyor.

Bitcoin konusuna gelince; Melker, en büyük dijital varlık hakkında pek iç açıcı şeyler söylemiyor. Ona göre, varlığın momentumunu gösteren göreceli güç indikatörü (RSI), zayıflık belirtileri gösterdiği için Bitcoin hala düşüş eğilimi gösteriyor.


“Burası biraz aşırı yüksek ve dengesiz gibi görünüyor. Burada negatif bir uyuşmazlık (bearish divergence) var. Günlük grafikte negatif uyumsuzluk. Bu genellikle, varlık aşırı alım bölgesinden çıktığında ortaya çıkar.”

Kaynak