Loading...
btc
BTC
-1.51%
Bitcoin
65.766,38 USDT
eth
ETH
-1.55%
Ethereum
3.415,35 USDT
bch
BCH
-3.77%
Bitcoin Cash
415,40 USDT
xrp
XRP
-2.19%
Ripple
0,47 USDT
ltc
LTC
-2.32%
Litecoin
77,31 USDT
bnb
BNB
-0.5%
Binance Coin
596,77 USDT
sol
SOL
-3.65%
Solana
141,91 USDT
avax
AVAX
-3.45%
Avalanche
29,92 USDT
ada
ADA
-3.99%
Cardano
0,40 USDT
dot
DOT
-4.24%
Poladot
6,09 USDT
doge
DOGE
-4.15%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-4.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Shiba Inu yatırımcıları bu habere çok sevinecek!

Shiba Inu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu yatırımcıları bu habere sevinecek! Ünlü borsa CEO’su, uzun vadede hodl edilecek coinleri açıkladı.

Ünlü borsa CEO’sundan Shiba Inu yatırımcılarını sevindiren yorum!

Popüler kripto para alım satım platformu KuCoin’in CEO’su Johnny Lyu, Dogecoin’den ilham alınarak yaratılan kripto para birimi Shiba Inu (SHIB)’nun son düzeltmeye rağmen, uzun vadede hodl etmeye değer olduğunu iddia ediyor.

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

Lyu, MarketWatch verilerine göre, SHIB işlem hacminin borsada art arda üç gün boyunca Bitcoin’i geçtiğini açıkladı. Hatta geçen ay, kripto para biriminin spot borsalardaki işlem hacmi, en büyük altcoin olan Ethereum’u bile aştı.

Shiba Inu yatırımcıları bu habere çok sevinecek!

Lyu, KuCoin’in bu yıl, öncelikle Shiba Inu ve Dogecoin (DOGE) gibi meme temali kriptoları destekleyen perakende yatırımcıları hedeflediğini ifade etti. 

SHIB coin neden yükseldi?

Ekim ayının sonundan bu yana yoğun bir satış baskısı görmesine rağmen fiyatı son üç ayda %570 oranında değer kazandı.

shiba inu yatırım Shiba Inu yatırımcıları bu habere çok sevinecek!

Lyu, kriptodan kâr etmek isteyen düşük sermayeli bazı yatırımcıların DOGE ve SHIB’ye yöneldiğini, çünkü bu paraların fiyatının, şu anda 64.000 doların üzerinde işlem gören BTC’den önemli ölçüde daha düşük olduğunu kaydetti.

Lyu, bu tarz perakende yatırımcıların meme (internet espirileri) temalı tokenlere karşı çok tutkulu davrandıklarını ve fiyatları daha da yükseltmeye kararlı olduklarını da sözlerine ekledi.

Bu arada KoinMedya olarak daha önce söylediğimiz gibi, SHIB, aylık ortalama 2,8 milyon arama ile yılın başından bu yana Google’da en çok aranan üçüncü kripto para birimi oldu. 1. sırada aylık ortalama 22 milyon arama ile Bitcoin, 2. sırada ise 6.3 milyon arama ile Ethereum yer aldı.

İlgili: Sonunda bu da oldu! Bitcoin ve Ethereum’dan sonra en popüler kripto SHIB coin —

Ayrıca Robinhood’un Shiba Inu’yu listelemesi için başlatılan bir imza kampanya, 500.000 imzayı aşan büyük bir destek gördü. Ekim ayının ortalarında, yaklaşık 240.000 imza varken; kampanya, şimdiden 525.000’den fazla imzaya ulaştı. Ve dahası Shiba Inu yatırımcıları, bir milyona ulaşmayı hedefliyor.

Kampanya kapsamında platforma sunulan dilekçede, Robinhood’un, rakip kripto para birimi Dogecoin’i (DOGE) listelediğinden ve bu listelemenin ticaret platformu için “büyük bir başarı” olduğundan bahsediliyor. Gerçekten de Robinhood’un Dogecoin’i listelemesi, bu yıl yaşanan DOGE çılgınlığı sayesinde, firmanın gelirinde büyük bir artışa neden oldu.

Shiba Inu fiyatındaki son düşüşe rağmen Lyu, Bitcoin ve DOGE’nin yanı sıra kripto para birimini uzun vadede elinde tutacağını söyledi. Ona göre BTC, enflasyona karşı bir korunma aracı görevi görürken; SHIB gibi meme tokenleri, topluluklarının gücünü temsil ediyor.

İlgili: Shiba Inu teknik analizi: İşte SHIB boğalarını engelleyen kritik çizgi!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.