1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 2023’ün ilk çöküş tahmini! Analist bu iki büyük altcoin için uyardı!

2023’ün ilk çöküş tahmini! Analist bu iki büyük altcoin için uyardı!

2023’ün ilk çöküş tahmini! Analist bu iki büyük altcoin için uyardı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, piyasa değerine göre üst sıralarda yer alan iki büyük altcoin için çok kötü bir düşüş beklediğini açıkladı.

Analistten iki büyük altcoin için çöküş tahmini!

Sosyal medyada kendisini Capo olarak tanıtan analist, düşüş tahminine ilk olarak Akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ile başlıyor. Capo, Twitter’da 695.000 takipçisine altcoinin yaklaşık 10 dolarlık mevcut destek seviyesinin muhtemelen kırılacağını ve değerinin %70’inden fazlasını kaybedebileceğini söylüyor.

 

 

“AVAX’tan beklentim:

Mayıs ayından bu yana ana hedef olan 10 dolara ulaşıyor. Gördüğünüz gibi, uzun bir zaman dilimi grafiğinde, beklemek kilit bir unsurdur.

Şimdi, mevcut verilerle, 10 dolarlık desteğin korunması pek mümkün görünmüyor. Yeni ana hedef: 3$ – 5$ arasında.”

 

İlginizi çekebilir:

Avalanche yazımız yayına hazırlanırken, 10,70 dolardan işlem görüyor. Ve aynı zamanda geçen yıl kasım ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %92’den fazla düşüş gösteriyor.

Analistin düşüş tahmininde bulunduğu bir diğer altcoin, popüler bir ödeme, alım-satım ve finansal hizmetler platformu olan Crypto.com’un yerel kripto para birimi Cronos (CRO).

 

2023'ün ilk çöküş tahmini! Analist bu iki büyük altcoin için uyardı!

 

Capo’ya göre, Cronos teknik açıdan iyi görünmüyor. Hatta 0,052 dolar civarındaki destek alanını kırarsa, yeni bir büyük satış dalgası ile karşı karşıya kalabilir.

“CRO güncellemesi:

Ana hedefe tekrar ulaştı, ama:

Desteği kırdığı an, nükleer bomba atabilir (daha da sert). Bu gerçekleşirse %70 veya daha fazla dump yapması beni şaşırtmaz.

Grafik kötü görünüyor.”

Cronos, yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, 0,055 dolardan işlem görüyor. %70’lik bir düşüş, CRO’nun 0,015$’a doğru yeni bir dip kaydetmesine neden olabilir.

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.