Loading...
btc
BTC
0.32%
Bitcoin
66.255,62 USDT
eth
ETH
2.57%
Ethereum
3.571,30 USDT
bch
BCH
1.74%
Bitcoin Cash
430,22 USDT
xrp
XRP
3.84%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
2.04%
Litecoin
79,19 USDT
bnb
BNB
1.01%
Binance Coin
609,38 USDT
sol
SOL
1.63%
Solana
145,38 USDT
avax
AVAX
-0.89%
Avalanche
30,02 USDT
ada
ADA
0.57%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
1.03%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
1.32%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.44%
Shiba Inu
0,00 USDT

Binance CEO’su Bitcoin boğa koşusunu başlatacak katalizörü açıkladı!

Binance CEO'su Bitcoin boğa koşusunu başlatacak katalizörü açıkladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İşlem hacim bakımından dünyanın en büyük kripto borsa platformunun CEO’su Changpang Zhao, bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu ateşleyecek katalizörü açıkladı.

İşte Bitcoin boğa koşusunu tetikleyecek katalizör!

Binance CEO’su Changpang Zhao tarafından kaleme alınan yeni bir yazıda, ünlü milyarder, piyasaya Web3 alanındaki benzersiz yeniliklerin bir sonraki boğa koşusunu getireceğine inandığını söylüyor.

Zhao ayrıca, Binance’in odak noktasının müşterileri korumaya ve değiştirelemeyen tokenler (NFT’ler) ve oyun finansmanı (GameFi) gibi Web3 işlevlerini müşterilerin günlük yaşamlarına dahil etmek için çalışmaya devam etmesi gerektiğini söylüyor.

 

Binance CEO'su Bitcoin boğa koşusunu başlatacak katalizörü açıkladı!

 

İlgili: “Bir sonraki boğa piyasasında Bitcoin ne kadar yükselir?”

“Ekosistemin, her şeyden önce kullanıcıları korumaya odaklanmasının yanı sıra, kripto ve Web3’ün günlük yaşama daha derinden nüfuz etmesi için yenilik yapmaya ve inşa etmeye odaklanması artık çok önemli.

Altyapı ve veri araçlarının büyümeye ve ilerlemeye devam edeceğine inanıyorum. Ve çevrimdışı ve çok zincirli cüzdanlardaki artışla birlikte, Web3 mülkiyetinin geliştiğine şahit olacağız. Sektörümüz, NFT’lerden GameFi’ye kadar, kullanıcılara fayda sağlamak için temel bir yetenek ortaya koyan bir dizi Web3 çevresel ürün geliştirdi.

Bir sonraki boğa piyasasının, bu ürünlerin eşsiz fayda sağlayacak olan kullanılma biçimlerindeki yenilikler sayesinde gerçekleşeceğine inanıyorum.”

 

İlginizi çekebilir:

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahminleri: Bitcoin,…
Dev balinaların yoğun bir şekilde satın aldığı iki kripto para!

Zhao, Web3 alanındaki önemli gelişmelerin önümüzdeki bir veya iki yıl içinde bir Bitcoin boğa koşusu için katalizör görevi görmesini bekliyor. 

Ancak ünlü CEO, söz konusu bu koşunun tam olarak ne zaman başlayacağını kesin olarak kestirmenin imkansız olduğunu da sözlerine ekliyor:

“Önümüzdeki yıl veya bir sonraki yıl olabilir. Kesin bir zaman söylemek imkansız (ve ayrıca oldukça yersiz), bu yüzden Binance üzerine düşeni yapmaya devam edecek.”

İlginizi çekebilir:

Bitcoin yıl sonunu düşüşle mi kapatacak? – Güncel BTC teknik analizi

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.