1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. “Bir sonraki boğa piyasasında Bitcoin ne kadar yükselir?”

“Bir sonraki boğa piyasasında Bitcoin ne kadar yükselir?”

“Bir sonraki boğa piyasasında Bitcoin ne kadar yükselir?”
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, Bitcoin’in önceki boğa döngülerinde olduğu gibi yeni bir rekor kıramayabileceğini iddia ediyor. Peki bir sonraki boğa döngüsünde Bitcoin ne kadar yükselir?

Gelecek boğa döngüsünde Bitcoin ne kadar yükselir?

Youtube’da paylaştığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde Pizzino, takipçileri için Bitcoin’in bir sonraki yükseliş döngüsüne dair önemli detaylar paylaştı.

 

Bir sonraki boğa piyasasında Bitcoin ne kadar yükselir?

 

İlginizi çekebilir:

Bitcoin yıl sonunu düşüşle mi kapatacak? – Güncel BTC teknik analizi

 Analist Bitcoin’in, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için önemli direnç seviyelerinin üzerine çıkmasının yanı sıra, kilit bir nokta olan Fibonacci düzeltme seviyesine ulaşması gerektiğini söylüyor.

Bununla birlikte Pizzino, “şimdilik” Bitcoin için yeni bir rekor tahmin etmenin imkansız olduğunun da altını çiziyor.

 

 

İlginizi çekebilir:

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahminleri: Bitcoin,…
Dev balinaların yoğun bir şekilde satın aldığı iki kripto para!

 

“Bir sonraki boğa piyasası döngüsünde Bitcoin ne kadar yükselir, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabilir mi? Bu yüzden, Ethereum veya diğer kripto para birimlerine değil, yalnızca Bitcoin’e bakalım. Bunun olması için, Bitcoin’in 34.500 doların üzerine çıktığını görmemiz gerekiyor.

Peki neden bu seviye? Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden tüm zamanların en düşük seviyesine %50 Fibonacci seviyesi. Ve Bitcoin için tüm zamanların en düşük seviyesi temelde sıfır. Yani 34.500 doların aşılması gerekiyor.

Bitcoin’in ayrıca, alıcıların piyasaya geri döndüğünü göstermesi için, aylık bazda kaydettiği zirveleri aşması gerekiyor. Bu, makro oyuncular için önemli bir onay noktası olacak…

Bu gerçekleştiğinde, Bitcoin’in güçlü bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını göreceğiz.

Şu an için, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını söyleyemeyiz. Ama geçmişte yaşandı, her zaman tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.”

Pizzino’ya göre, 15.000$ civarına düşerse, Bitcoin “en kötü durum senaryosunda” bir sonraki döngüde ancak 45.000$’a kadar yükselebilir.

“Burada en kötü durum senaryosuna bakacak olursak, potansiyel olarak oluşacak dip seviyeden %200’lük bir artış olacak. En düşük seviyelerin 15.000 dolar olması durumunda, Bitcoin önceki zirvelerden bazılarıyla uyumlu olarak, yaklaşık 45.000 dolara çıkabilir.”

Bitcoin CoinMarketCap verilerine göre yazımızı yayına hazırlarken 16.518 dolardan işlem görüyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: