Anasayfa Altcoin Cardano Haber Weiss Ratings: En kıymeti bilinmeyen kripto para Cardano

Weiss Ratings: En kıymeti bilinmeyen kripto para Cardano

Weiss Ratings: En kıymeti bilinmeyen kripto para Cardano
0
koinmedya_googlenews

Kripto para Cardano , Weiss Crypto Ratings’e göre sektörün sürpriz atı olabilir.


Cardano (ADA) coin sektörün dikkatini çekiyor

Ünlü kripto para finansal derecelendirme şirketi Weiss Crypto Ratings, geçtiğimiz günlerde Cardano’yu (ADA) “en az değer biçilmiş” dijital varlıklardan biri olarak isimlendirdi. ADA’nın fiyatının projenin temellerini yansıtmadığını belirten ajans, boğa çağrısının arkasındaki mantığı ayrıntılı olarak açıklamadı.

Weiss, Kasım ayında, Cardano’nun EOS’dan “çok daha üstün” olduğu sonucuna varmış ve bu değerlendirme haberlerimize yansımıştı. EOS, merkezi yönetim modeli nedeniyle ajansın gözünden düşmüştü.

Weiss ayrıca Cardano’yu yeni özellikleri kullanıma sunulmadan önce iyice araştırıp test ettikleri için övmüştü.

Cardano teknoloji ve benimsenmesi için B+ alırken, risk-ödül işareti sadece E+ idi. Weiss’e göre, projenin teknolojisi mükemmel ama fiyat performansı çok zayıftı.

kripto para cardano

Merkeziyetsizliğe doğru yönelmek

Çok sayıda sıkıcı gecikmeden sonra, kripto para Cardano nihayet Shelley dönemi ile merkezi olmayan bir halka açık blockchain vizyonunu uygulamak için ileriye doğru hareket ediyor.

Haber sitemizde de bahsettiğimiz gibi Cardano, testnetinin üç gün önce yayınlanmasından sonra ADA tokenlerini stake amaçlı Daedalus Rewards cüzdanını çıkardı.

Cardano odaklı araştırma ve geliştirme şirketi IOHK, ilk gün 120 staking havuzunda başarılı olduklarını ortaya koydu.

Kasım’ın sonunda Cardano Vakfı, AdaPay’i piyasaya sürmüştü. AdaPay, ticari bir ödeme geçidi aracı. Kurumsal sınıfı finans ve teknoloji platformu Coti ile işbirliğinde geliştirildi. Bu çözüm ticari işletmelere ADA ödemeleri kabul etme imkanı sağlıyor. AdaPay ayrıca bu ödemeleri neredeyse anında 35 fiat paraya çevirerek işletmenin banka hesabına yatırabiliyor.

Bugün akşam saatlerinde kripto piyasasının hareketlenmesiyle birlikte kripto para Cardano %6 artışla 0,033524 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Cardano detaylı fiyat analizi 

Kaynak

 

Etiketler:
X