okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.25%
Bitcoin
67.872,23 USDT
eth
ETH
-1.63%
Ethereum
3.830,67 USDT
bch
BCH
-5.07%
Bitcoin Cash
464,82 USDT
xrp
XRP
-1.31%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.9%
Litecoin
82,77 USDT
bnb
BNB
-0.71%
Binance Coin
599,57 USDT
sol
SOL
-1.51%
Solana
167,58 USDT
avax
AVAX
-3.27%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.21%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.36%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
-3.49%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

GameFi Projesi $CATCH, CEX Listelemesinden Hemen Sonra %7600 Yükseldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Devrim niteliğindeki artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) projesi SpaceCatch, olağanüstü bir büyüme ve ivme yakaladı!


$CATCH tokeninin merkezi borsalarda listelenmesinden bu yana proje, oldukça kısa bir süre içinde satış öncesi fiyatından %7600’ün üzerinde şaşırtıcı bir artış yaşadı.

Underdog’dan Frontrunner’a: $CATCH’in GameFi’deki Meteorik Yükselişi

Yakın zamanda $CATCH tokenını merkezi borsalarda resmi olarak başlatan heyecan verici bir GameFi projesi olan SpaceCatch, bu tokenın olağanüstü bir büyüme göstermesinin ardından ilgi odağı haline geldi.

$CATCH, CEX’lerdeki lansmanından bu yana dudak uçuklatan %7600’lük bir büyüme yaşadı ve sadece 0,06 $’lık ön satış fiyatından inanılmaz bir sıçrayışla 4,60 $’a ulaştı!

Bu hızlı büyüme, projenin potansiyelinin altını çizdi ve hem yatırımcıların hem de meraklıların ilgisini çekerek SpaceCatch’i gelişen blockchain tabanlı oyun dünyasında ilgi odağı haline getirdi. Ve en iyi yanı, birçok analist için bunun $CATCH hikayesinin sadece ilk bölümü olması.

$CATCH tokeninin fiyatı, kayda değer yükselişinin ardından bir konsolidasyon dönemi yaşadı ve hızlı yükselişinin ardından istikrar kazandı. Teknik analiz açısından bakıldığında token, güçlü destek seviyelerini koruyarak dayanıklılık gösterdi ve bu da gelecekteki büyüme için sağlam bir temele işaret ediyor. Bu konsolidasyon aşaması, yatırımcıların piyasaya girmeyi düşünmeleri için uygun bir an sunuyor çünkü tokenin istikrarı olumlu bir risk-ödül oranı gösteriyor.

$CATCH tokeninin son zamanlardaki büyümesi şaşırtıcı görünse de gerçek tam tersi. Şu anda $CATCH tokeninin piyasa değeri yaklaşık 30 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. Bununla birlikte, bu rakam hala potansiyel büyüme için geniş bir alan bırakıyor ve muhtemelen mevcut fiyat seviyelerine göre yüzde yüzlerce ila binlerce arasında değişen artışlar yaşanacak.

Bir fikir olarak, CoinGecko’daki oyun tokenleri verilerine bir bakış, en ünlü oyun projelerinin yüz milyonlarca ila milyarlarca arasında değişen piyasa değerlerine sahip olduğunu ortaya koyuyor ve bu da SpaceCatch’in yararlanabileceği önemli büyüme potansiyeline işaret ediyor.

$CATCH Diğer Yükselişlere Hazırlanıyor: Oyna-Kazan Devriminde Sırada Ne Var?

Piyasaya sürülmesinden bu yana %7600 oranında şaşırtıcı bir artış gösteren $CATCH, başarısının üzerinde durmuyor. Önümüzdeki aylar, SpaceCatch’in kazan-kazan arenasında lider konumunu sağlamlaştırmaya yönelik gelişmelerle dolu.

SpaceCatch 2024’te hiç vakit kaybetmedi. Başarılı bir token listesine rehberlik ettiler, oyuncu geri bildirimlerini toplamak için herkese açık bir beta başlattılar, ikincil takas listelerini güvence altına aldılar ve $CATCH tokenını ve NFT’leri oyuna sorunsuz bir şekilde entegre ettiler. Ancak en heyecan verici bölüm henüz ortaya çıkmadı.

Gelecek çeyrekler, bireysel oyun tarzına uyum sağlayan yapay zeka destekli görevler veya destansı çok oyunculu mücadeleler için arkadaşlarla ekip kurmaya yönelik özellikler de dahil olmak üzere SpaceCatch deneyimini geliştirecek yenilikçi özelliklerden oluşan bir hazine vaat ediyor.

Hikaye genişleyerek oyuncuları SpaceCatch dünyasının derinliklerine çekecek, topluluk liderlik tabloları ise arkadaş canlısı, rekabetçi bir ruhu ateşleyecek.

Analistler birçok nedenden dolayı $CATCH’in yükselişe geçeceğini düşünüyor. Sürdürülemez tokenomiklerle boğuşan birçok GameFi projesinden farklı olarak SpaceCatch, sınırlı miktarda $CATCH tokenı tedarikiyle uzun vadeli değere öncelik veriyor. Bu kıtlık, tokenın değerinin korunmasına yardımcı olarak yatırımınızın ağırlığını korumasını sağlar.

Yeniliğe odaklanması, zengin özelliklere sahip bir oyunu ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığıyla SpaceCatch, Oyna-Kazan devriminde lider olmaya hazırlanıyor. Dolayısıyla $CATCH tokeninin olağanüstü büyümesinin çok daha büyük bir hikayenin sadece ilk perdesi olması bekleniyor.

SpaceCatch Hakkında

SpaceCatch, çeşitli teknolojilerden ve oyun modellerinden oluşan ve bugüne kadarki en büyüleyici blockchain tabanlı oyunlardan birini oluşturan bir kripto oyunudur.

Öncelikli olarak artırılmış gerçekliğe (AR) ve sanal gerçekliğe (VR) odaklanan SpaceCatch, olağanüstü büyüleyici bir anlatımla evreni sarstı.

SpaceCatch evreninde uzaylılar dünyamızı istila etti ve Catchers olarak bilinen oyuncular, Dünya’ya barışı yeniden sağlamak gibi hayati bir görevi üstleniyorlar. Uzaylılar çeşitli güçlere sahiptir ve yakalanması zor olsa da oyuncular, onlarla etkili bir şekilde rekabet etmek için yeteneklerini geliştirebilirler.

SpaceCatch iki farklı oyun modelini kullanır: Play-to-Earn (P2E) ve Move-to-Earn (M2E). Her iki model de kullanıcıları SpaceCatch galaksisine katılmaya çağırıyor ve Dünya’nın uzaylı tehdidinin inceliklerini araştırıyor.

Ayrıca M2E oyun modunda kullanıcılar, SpaceCatch dünyasını gerçek hayattaki ayrıntılar ve çevreyle kusursuz bir şekilde bütünleştirerek AR’nin gücünü deneyimleyebiliyor.

Bizi izlemeye devam edin

SpaceCatch hakkında daha fazla bilgi için Resmi websitesini ziyaret edin ve sosyal medya hesaplarını takip edin, topluluk kanallarına katılın Telegram, Discord, Twitter, YouTube, Instagram, Medium, ve CoinMarketCap sayfasını ziyaret edin.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.