1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Phemex’in 2. Yıl Dönümü – Choose Your Reality

Phemex’in 2. Yıl Dönümü – Choose Your Reality

Phemex’in 2. Yıl Dönümü – Choose Your Reality
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

25 Kasım’da Phemex, 2. yıl dönümünü olağanüstü bir kampanyayla kutladı. Singapur’un en verimli kripto ticareti ve yatırım platformu, son birkaç yılda çok yol kat etti ve şimdi her şeyi mümkün kılan topluluğu ödüllendirmek istiyor.

“Choose Your Reality” kampanyası, Phemex’in tüm başarılarının, ancak en önemlisi, bireylerin Harekete Geç, Geleceğe Adım At mottosuna yardımcı olma temel misyonunun bir kutlamasıdır. Geleneksel finansın eski çerçevelerinin son derece verimsiz ve adaletsiz olduğu bir sır değil. Neyse ki, blok zincir teknolojisi dünyayı daha dijital ve merkezi olmayan hale getirmesiyle birlikte finansal özgürlük için yeni fırsatlar ortaya çıkmaya başlıyor. Tutkulu kullanıcılarının sürekli desteğiyle, Phemex, cesur kaşifleri daha iyi bir gerçekliğe kişisel olarak yönlendiren güvenilir bir rehber olarak yükseldi.

 

Phemex’in 2. Yıl Dönümü - Choose Your Reality

 

Bu genellikle istisnai finansal araçlar, hizmetler ve bilgi biçiminde kendini gösterse de, Phemex şimdi konsepti bir adım öteye taşıyor.

 

“Choose Your Reality” kampanya sayfasında bulunan “Hayalini Bizimle Paylaş” etkinliğinde tüm kullanıcılar en çok arzu ettikleri hayallerini, hedeflerini veya isteklerini yazılı olarak veya kısa bir video aracılığıyla gönderebileceklerdir. Bu gönderilerin çoğu etkinlik süresince sayfada yer alacaktır. 16 Şubat 2022’de kazanan 10 şanslı kişi hayallerini gerçekleştirecek. Bu etkinliğin tüm ayrıntıları için kampanyanın resmi duyurusuna göz atın.

Nasıl kullanıcıları Phemex’in hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduysa, Phemex şimdi de kullanıcılarının hayallerini gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olacak.

En Başından Bugüne: İki Yıllık Adanmışlık

Sadece üç coin çiftiyle başlayan Phemex, 40 spot çifti, 39 vadeli çifti ve 1,5 milyondan fazla kullanıcısı ile küresel düzeyde kıyasıya rekabet eden bir platform haline geldi. Phemex, sıradan yatırımcıları ilk sıraya koymak için kararlı bir şekilde inşa edildi.

 

Göreceli gençliğine rağmen, Phemex’in tarihi, artık herkes için yeni finansal fırsatlar sunan özel bir öncü olarak itibarını pekiştiren çok sayıda etkinlik ve hizmetle öne çıkıyor.

 

2019’daki lansmanından kısa bir süre sonra, borsa viral bir bulmaca yarışması gerçekleştirdi ve private key’in kendi kendini velayetinin önemi konusunda farkındalığı yaymak için 2.1 BTC verdi.

 

Geçen Şubat ayında Phemex, Wuhan’daki COVID-19 salgınından muzdarip olanlara yardım etmek için bir yardım fonu başlattı. Twitter kullanıcısı STAKT ile iş birliği yapan Phemex, Japonya’dan 10.000 maske satın almayı ve Wuhan Halk Hastanesinden doktorların ve gönüllülerin yardımıyla teslim etmeyi başardı.

 

Mayıs 2020’de Phemex, borsadaki premium üyeler için sıfır ücretli spot ticaret sunan “The Era of Zero”yu duyurdu. Ertesi ay, kullanıcıların kredi kartlarını ve banka kartlarını kullanarak kripto satın almalarını kolaylaştırmak için küresel Banxa ile bir ortaklık duyurdular ve hatta Şubat 2021’de platforma OTC hizmetleri eklediler.

 

Bu yılın başında ‘Kripto Kazan’ programını başlatarak, yatırımcıların 1,5 milyon $’a kadar USDT mevduatlarında %10’a varan APY kazanmalarını sağlayan Phemex, topluluğuyla işbirliği yaparak ilk NFT’sini (Fungible Token) OpenSea’de listeledi. Eser, 1000’den fazla Phemex kullanıcısının ETH yatırma adreslerini içeriyor. Nihayetinde 44 ETH (o sırada 100.000 $) karşılığında açık artırmaya çıkarıldı ve tüm gelirler katılan kullanıcılar arasında paylaştırıldı.

 

Mayıs 2021’de orijinal ‘Bitcoin Pizza Guy’ı bulmak için büyük bir kampanya başlattılar, Phemex Florida merkezli programcıya BTC’sini yatırma ve tek bir gün için Kripto Kazanma platformundan tüm karları çekme şansı verdi; bu da 120.000$’ın üzerinde bir faiz tutarına ulaşmıştı ! Birkaç ay sonra borsa, kullanıcıları blok zincir teknolojisi ve endüstrisi hakkında bilgi sahibi olmaya teşvik ederken aynı zamanda 400’den fazla bilgilendirici makale içeren bir Akademi portalı kurarak “Öğren ve Kazan” platformunu başlattı.

 

Ayrıca sayısız işlem yarışmasına ve hediye dağıtımına ev sahipliği yapan Phemex, yolculuğu boyunca kullanıcılarının ihtiyaçlarını her şeyin üstünde tutmuştur. Platform, etkinlikleri ve özellikleri her zaman kullanıcı taleplerine göre geliştirir ve sunar. Bu açıdan bakıldığında Phemex’in (kendisi için) tüm zamanların en yüksek 24 saatlik işlem hacmi olan 12,5 milyar dolar ile neden sürekli olarak dünyanın en iyi 10 türev borsası arasında yer aldığını anlamak zor değil.

Harekete Geç, Geleceğe Adım At

Başarılı bir geçmişe sahip olan Phemex, artık geleceğe ihtiyatlı ve umutlu bakıyor. Platform, yeni doğan konseptleri benimsemeye, hatta geçen yılın yıl dönümünü kutlamak için kendi GameFi ürününü piyasaya sürmeye yabancı değil. Blockchain endüstrisindeki iki yılı anmak için Phemex, metaverse kavramından ilham alarak ideallerine daha da güçlü bir bağlılık gösteriyor.

 

Metaverse, sosyal teknolojinin evrimindeki bir sonraki aşamayı temsil ediyor ve Phemex bunu gerçeğe dönüştürmeye kendini adamış durumda. Metaverse, insanların kaderlerini yeniden tanımlayabilecekleri ve istedikleri her şeyi elde edebilecekleri bir dünya anlamına geliyor. Phemex, bu geçişi kolaylaştırmayı ve insanlara hedeflerini gerçekleştirmeleri için yardım etmeyi amaçlıyor.

 

Blok zinciri endüstrisinden 1500’den fazla uzmanın katıldığı Dubai’deki son Dünya Blok Zinciri Zirvesinde, Phemex CEO’su Jack Tao, NFT’lerin metaverse anlatısını nasıl ilerlettiği hakkında konuştu.

 

“NFT’ler kalmak için buradalar, bazıları milyonlarca dolara satıldığı için değil, milyonlarcası birkaç dolara satıldığı için. Dijital koleksiyonlar yalnızca kripto balinaların oyun alanı değildir; kitlesel dağılım yönünde yayılıyorlar” dedi. “Kimse neye benzeyeceğini tam olarak bilmiyor, ama amaç da bu. Metaverse, bir avuç merkezi holding tarafından inşa edilmeyecek – milyarlarca insan tarafından bir araya getirilecek.”

 

‘Choose Your Reality’ ile Phemex, hem platformu genişletmeye hem de kullanıcılarına hizmet sunmaya kendini ne kadar adadığını bir kez daha kanıtlıyor. Bu Kasım ayında Phemex, insanların hayallerini gerçekleştirerek, yeni dünyaya inançla adım atarak ve fikir ve ideallerini geleneksel finansın zincirlerinden kurtulabileceğimiz bir ortama taşıyarak doğum gününü kutluyor.