Home Altcoin Uzman analist, Chainlink ağını inceliyor
koinmedya_brave

Uzman analist, Chainlink ağını inceliyor

Uzman analist, Chainlink ağını inceliyor
0
fairspin_koinmedya

Blockroots’un geliştiricilerinden Josh Rager, Chainlink’le alakalı görüşlerini twitter yolu ile paylaştı. Uzman analist, LINK ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Uzman analist, Chainlink ağından memnun

Kripto para analisti Josh Rager, altcoin’lere yatırım yapmadan önce blockchain ağının alt yapısına bakmak gerektiğini iddia ediyor. Bu amaçla uzman analist Chainlink ağına göz atıyor.

Josh Rager, Blockroots platformunun kurucularından ve aynı zamanda birçok blockchain şirketine danışmanlık yapıyor. Rager, Chainlink (LINK) ağını kontrol etmek için Glassnode platformunu kullandı. Glassnode’un yeni dijital varlıkları değerlendirmek için etkili ölçüm yöntemlerini kullandığı iddia edilmektedir. Bazı kripto varlıkların blockchain ağlarındaki verileri manipüle ettikleri ileri sürülmektedir.

Rager, LINK ağını kontrol ettikten sonra aşağıdaki grafiği twitter yolu ile paylaştı.

Yukarıdaki grafikte LINK fiyatları ve transfer işlemleri sayısı (mavi çizgi) bir arada verilmektedir. Uzman analist, LINK fiyatları ile transfer işlem sayısının istikrarlı olduğunu ileri sürüyor. Bazı kripto paraların ise bu konuda manipülasyon yaptığı ileri sürülmüştü. Örneğin Bitcoin SV (BSV) işlemlerinin büyük oranda şişirme olduğu iddia edilmişti (Lütfen Bkz: Craig Wright’ın Bitcoin SV’sinde şüphe uyandıran oran).

Josh Rager, Chainlink’le alakalı ilgili veriyi paylaştıktan sonra twitter üzerinden kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Uzman analist, LINK üzerinde yoğun ilginin olduğunu ileri sürüyor. Rager, son zamanlarda Chainlink adreslerinde ciddi artış olduğunu ve insanların LINK biriktirmeye başladıklarını iddia ediyor. Josh Rager, Link hakkında umut verici açıklamalarda bulunuyor.

Chainlink, CoinMarketCap’te 17’inci sırada listelenmektedir. Yazının kaleme alındığı saatte ise 2,37 dolardan işlem görmektedir. Chainlink, 2018 yılındaki kripto para kışından etkilenmeden diğer kripto paralara nazaran düzenli bir artış trendi gösterdi. Geçtiğimiz Temmuz ayının başında 3,75 doların üstüne çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı.

Chainlink, ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’de listelenmektedir. BinanceUS borsası da Chainlink’i listelemeyi planlıyor. LINK, 828 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahiptir.

Ayrıca uzman analist, LINK ağının kesinlikle birçok altcoin’den iyi olduğunu belirtiyor.

Siz değerli okuyucularımızın ve ailenizin Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X