1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Doğru tahmini ile ünlü analistten Bitcoin için 2019 benzeri sıçrama açıklaması

Doğru tahmini ile ünlü analistten Bitcoin için 2019 benzeri sıçrama açıklaması

Doğru tahmini ile ünlü analistten Bitcoin için 2019 benzeri sıçrama açıklaması
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatı için doğru tahminleri ile ünlü analist, şimdi de BTC grafiklerinde 2019 benzeri bir sıçrama formasyonu oluştuğunu ifade ediyor. Ancak böyle bir yükselişten sonra yaşanabilecekler konusuna da dikkat çekiyor. İşte, ayrıntılar.


Doğru tahmini ile ünlü analistten Bitcoin için 2019 benzeri sıçrama açıklaması

Bitcoin (BTC) fiyatının 2018 yılında dip yapmasını doğru bir şekilde bilen analist, şimdi de lider kripto paranın dört yıl öncekine benzer hızlı bir sıçrama yaşayabileceğini ifade ediyor.

Bluntz takma adını kullanan analist, Twitter’de 223.000 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in 29.000 dolara ralli için hazırlık yapıyor görünümü verdiğini ifade ediyor. Analiste göre, Bitcoin’in mevcut piyasa yapısı 2019 yılının ikinci yarısındaki fiyat hareketlerine benziyor. O zaman BTC bir aydan da kısa bir süre zarfında 8.000 dolardan 12.000 dolara hızlı bir ralli yaşamıştı. Şöyle açıklıyor:

“Aslında, 2019 yılında olduğu gibi BTC’nin kanalın üst sınırından biraz daha yükseğe sıçraması fikrine de açığım. Bu muhtemelen altcoinlere iyi sıçramalar yapmaları için oldukça fazla alan verecektir ve bazıları buna hazır görünüyor.”

İlgili – Ünlü analistten şaşırtan Bitcoin açıklaması: İşte, beklediği zirve seviye

Doğru tahmini ile ünlü analistten Bitcoin için 2019 benzeri sıçrama açıklaması

Kaynak: Bluntz/Twitter

Bluntz, Bitcoin fiyatının kısa vadede yükselmesini beklese de bu yükselişin kısa süreli olacağını da düşünüyor. Çünkü yükseliş sonrası lider kripto para düşüş trendine geri dönecek ve böylece 20.000 dolar seviyesine doğru ilerlemeye devam edecek.

“Şu an long olsam da ardından en 20.000 dolar en fazla 21.000 dolara doğru bir gerileme de olmasını bekliyorum. Bu sıçramadan sonra fiyat hareketlerinin nasıl tepki vereceğini bekliyorum. Ancak her zaman açık görüşlü olmaya çalışın.”

Bitcoin şu an 27.115 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten BTC’de yön değişimi açıklaması

Kaynak

Etiketler: