Home Altcoin Altcoin Haber Bittrex RAID token IEO etkinliğini iptal etti

Bittrex RAID token IEO etkinliğini iptal etti

Bittrex RAID token IEO etkinliğini iptal etti

brave
0

Bittrex RAID token EIO satış etkinliğini iptal etmek zorunda kaldı. Bittrex Binance’ın başlattığı token satış dalgasına kötü bir giriş yapmış oldu.


Bittrex RAID Token EIO İptal Edildi

Binance LaunchPad adını verdiği etkinlik kapsamında her ay bir adet ICO yapmaya karar verdi. 2019 yılı Ocak ayında başlayan etkinlik şu ana kadar son derece başarılı sonuçlar verdi. Bittrex de Binance’a özenip IEO adını verdiği token satış programı tertiplemeye kadar verdi. Ancak işler istedikleri gibi gitmedi.

İlk IEO olarak RAID token duyurulmuştu. Lakin bugün gelen son dakika haberine göre bu etkinlik iptal edildi. Token satışına saatler kala Bittrex başka seçenekleri kalmadığını belirterek etkinliği geri çekti.

RAID, blockchain tabanlı bir oyun veri tedarikçi projesi. Token kodu ise XRD. IEO satışı Salı günü resmi olarak duyurulmuştu. 2 gün sonra gelen bu geri adım büyük bir acemilik ve amatörlük olarak kayıtlara geçti.

Bittrex CEO’su Bill Shihara platformlarının regüle edilmiş tokenleri ön plana çıkarmak gibi önemli bir görevi olduğunu savundu. Bu yüzden güvenli olduğuna inanmadıkları projelerin satışını gerçekleştirmeyeceklerini belirtmişti.

Bittrex’in RAID token IEO etkinliğini iptal etmesinin arkasında bozulan bir anlaşmanın büyük etkisi mevcut. RAID ortaklarından OP.GG kritik etkinliğe saatler kala RAID ile ortaklıklarını sona erdirdiklerini beyan etti. Her iki firma resmi sitelerinden ortaklıklarını bitirdiklerini beyan ettiler.

OP.GG’nin, RAID için hayati önemde bir rolü vardı. Bu yüzden ayrılık RAID üzerinde büyük etki bırakacak türden oldu. Sonuç olarak Bittrex de riske girmek istemedi ve etkinliği iptal etti.

Bittrex hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave