Home Altcoin XRP’nin destek noktası kırıldı ve düşüş trendi tekrar başlıyor!

XRP’nin destek noktası kırıldı ve düşüş trendi tekrar başlıyor!

XRP’nin destek noktası kırıldı ve düşüş trendi tekrar başlıyor!

brave
0

Son zamanlarda kripto para sektöründe iyimserlik neredeyse kayboldu. Ayı piyasasının yoğun baskısı sonucunda bu beklenen bir şeydi. Bitcoin kendisiyle birlikte tüm piyasayıda gemi çapası gibi dibe sürüklüyor. Bu dibe dalıştan kuşkusuz Ripple da etkilendi. Xrp’nin destek noktası kırıldı ve yeni bir düşüş eğilimi başladı.

Xrp’nin destek noktası yetersiz kaldı

Bu çöküş ile alakalı kimse XRP’yi suçlamasa da, mevcut durum biraz ilginç. Şu ana kadar, yoğun Ayı baskısına rağmen $0.35 destek seviyesini başarılı şekilde savunan XRP, malesef bu durumu daha fazla sürdüremedi. Şu an $0.34 seviyesine doğru “hold the door” tekmiliyle savunma yapsa da başarılı olabileceğini pek gözükmüyor.

Ancak onca olumsuzluğun yanında XRP tokenı için iyi bir haberimiz de var. Diğer kripto para birimlerinden farklı olarak, XRP/BTC paritesi güç kazanıyor. Bu son derece dikkat çekici bir başarı.

Haberin yazıldığı an itibariyle XRP/BTC paritesi 9,000 satoshi değerini gösteriyor.  USD paritesine göre değer yitirse de, BTC karşısında aldığı kazanımlar XRP tokenının geleceğine ışık tutuyor.

Ayrıca şu haberlerimize bakmak isteyebilirsiniz:

Cory Johnson: Ripple’ye getirilen eleştiriler müşteri kaybetmemize neden olmaz

Ripple mı Yoksa Binance (BNB) mi?

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave