1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin 2019 Zcash (ZEC) fiyat tahmini

2019 Zcash (ZEC) fiyat tahmini

2019 Zcash (ZEC) fiyat tahmini
0

Takvimler 2018’in son günlerini gösteririrken 2019 Zcash (ZEC) fiyat tahminimizi paylaşıyoruz. Zcash yeni yıla 100 doların aştında girmesi büyük olası..

2019 Zcash (ZEC) fiyat tahmini

Zcash fiyatı piyasayla doğru orantılı bir grafik sergilemekte. Eğer piyasa 2019’un ilk yarısında Ayı piyasasından kurtulamazsa ZEC fiyatlarının 22 doların altına düşebileceğini öngörüyoruz.

ZEC fyatının toparlanması üstte bahsettiğimiz gibi bir kaç faktöre bağlı. Eğer piyasalarda düzelme olmazsa, bu durumda ZEC fiyatı için iyi bir gelecek öngöremeyiz.

Bununla birlikte, Eylül 2018 Sapling güncellemesiyle Zcash (ZEC), daha geniş kapasiteye ulaştı.

Sapling’in güncellemesinden önce, korumalı işlemlerin yürütülmesi için en az 4GB bellek gerekiyordu. Bu güncellemeyle, Sapling sayısı yüzde 98 azaldı ve bu sayede bu görev artık mobil gibi düşük kapasiteli cihazlar için de uyumlu hale geldi.

2019 yılında Zcash, mobile ödemelerin parası olmayı kendine hedef seçmiş durumda. Bunun için geliştiricileri mobile cüzdan oluşturdu ve bunu daha da geliştirmek için çalışmaları devam ediyor. Bir çok sektörde olduğu gibi, farklı alanlardaki hedefler büyümenin bir parçasını teşkil ediyor.

Koinmedya olarak, Zcash fiyatının 2019’un ilk yarısında Ayı piyasasının etkisi altında olacağını düşünüyoruz. Ancak 2019 yıl sonuna doğru piyasanın boğa piyasasına geçmesiyle birlikte en büyük fiyat tahminimiz 380 dolar.

Ayrıca bakınız:

Yeni Başlayanlar için ZCash Madenciliği nasıl yapılır?

 

koinmedya_brave
0
0
0
X