Home Altcoin Biance Coin (BNB) Uzun Vadeli Fiyat Görünümü

Biance Coin (BNB) Uzun Vadeli Fiyat Görünümü

Biance Coin (BNB) Uzun Vadeli Fiyat Görünümü


0

Biance Coin (BNB) uzun vadeli fiyat analizimizde karşınızdayız. BNB’yi uzun vadede ne bekliyor? Destek ve direnç seviyeleri neler? Bütün sorularınızın cevabını makalemizde bulabilirsiniz.


Biance Coin (BNB) Uzun Vadeli Fiyat Analizi

 

Biance Coin (BNB) uzun vadeli fiyat analizi

Aşağı Yönlü Destek Noktaları: 8 dolar, 6 dolar ve 4 dolar

Yukarı Yönlü Direnç Seviyeleri: 13 dolar, 15 dolar ve 17 dolar

Binance Coin (BNB), geçtiğimiz sene bu günlerde 1 dolar civarlarında el değiştiriyordu. Bugüne baktığımızda ise 10 dolara dayanmış durumda. Yani yatırımcısına neredeyse 10 kat kar yaptırmış. Bizde Binance borsasına ait bu kripto parayı sizler için analiz ettik.

BNB / USD paritesi, 2 aydır neredeyse hiç değişmeyen 2 bant arasında yol alıyor. Bunlar 9 dolar ve 11 dolar bantlarıdır. BNB de bütün kripto paralar gibi 11 ekimde sert bir düşüş yaşasada, ilerleyen günlerde kendini biraz toparlamayı başardı

 Teknik Göstergeler

50 günlük SMA (Basit Hareketli Ortalama) ya baktığımızda,  BNB’nin 10 ABD Dolarının üzerinde bir ortalama tutturduğunu görüyoruz. Stokastik Osilatörlerde menzil 20 puana kadar çıktı. Bu da bizlere Binance Coin’in bir yükseliş trendine başlamak için yeterli güç topladığını gösteriyor.

Uzun vadede BNB’ye sermaye aktarmayı düşünen yatırımcılar için 9 dolar seviyelerinden sisteme girmeleri, kendilerine mutlaka kar marjı getirecektir. Traderlar da 9 dolar ila 11 dolar bantları arasından kendilerine iyi bir pozisyon oluşturarak kar elde edebilirler.

Piyasalarda oluşan yükseliş trendi inancı giderek artıyor. Bu koşullarda sermayenizi yükseliş trendine girebileceğinizi düşündüğünüz herhangi bir kripto paraya aktarmanız sizlerin yararına olabilir.

BNB’nin Kısa Tarihçesi ve Amacı

BNB, Binance Borsasının kurucusu olan Changpeng Zhao tarafından Temmuz 2017’de kuruldu. Kurulduğundan bu yana da, sürekli gelişim göstererek gelecek vaat eden koinler arasında yer almayı başardı.

Binance Exchange’in kurucularının temel amacı, BNB’ yi ortaya çıkararak borsalarına daha fazla kullanıcı çekmektir. Bu nedenle BNB’ye yatırım yapan kullanıcılarına %50’ye varan indirimler yaparak, ödeme kolaylığı sunarlar. Yani Binance Borsasında işlem yapıyorsanız ve hesabınızda da Binance Coin (BNB) bulundurursanız, yaptığınız bütün işlemlerde %50’ye yakın işlem masrafı tasarrufu sağlamış oluyorsunuz. Bu uygulama ile Binance Borsası rakiplerine karşı bir adım öne çıkmayı başardı. Ayrıca Binance Coin ( BNB), Binance Borsasının tanıtımında ve yaygınlaşmasında önemli bir rol oynadı.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?